Nowe szminki z kolekcji Toma Forda Lips & Boys
Fot. Materiały prasowe
PRZEDMIOT POŻĄDANIA

Nowe szminki z kolekcji Toma Forda Lips & Boys promuje seksowny film! Musicie go zobaczyć!

Marcin Brzeziński 11 stycznia 2017 07:15
Nowe szminki z kolekcji Toma Forda Lips & Boys
Fot. Materiały prasowe

Tom Ford potrafi zamienić najzwyklejszą rzecz w prawdziwy przedmiot pożądania! A co dopiero pomadkę do ust! Przed nami premiera trzeciej edycji jego przebojowej kolekcji szminek o prowokującej nazwie Lips & Boys czyli Usta & Chłopcy. Tym razem na rynek trafi 25 nowych odcieni, w tym 10 z wyjątkowym, matowym wykończeniem. Kolory pomadek jak zwykle w wypadku tej kolekcji noszą… męskie imiona. I tak na pułkach w perfumeriach pojawią się m.in. Evan, Nicolas i Cristiano, a także Aaron. Jak podejrzewamy to ostatnie imię to wyraz sympatii, jaką projektant darzy aktora Aarona Taylora-Johnsona, który zagrał w jego ostatnim filmie „Zwierzęta nocy”.

 

Nowe szminki z kolekcji Toma Forda Lips & Boys
Fot. Materiały prasowe

Pomadki Tom Ford Lips & Boys: Evan, Nicolas i Cristiano.

 

Polecamy też: Tom Ford i Burberry odwołują pokazy! Ich oświadczenia wstrząsnęły światem mody

 

Idealna do torebki

Premiera kolekcji byłaby niepełna bez nowej, seksownej reklamy. A tej dziedzinie Tom Ford, nazywany często Królem Seksu jest prawdziwym specjalistą. Zobaczcie film, w którym wystąpiła grupa seksownych modeli wybranych przez amerykańskiego projektanta, a za podkład muzyczny posłużyła piosenka „Girls and Boys” grupy Blur. Na koniec zaś powiedzmy tylko, że za każdą miniaturowych rozmiarów szminkę (projektant twierdzi, że ta wielkość idealnie pasuje do wieczorowej torebki) trzeba zapłacić 50 dolarów.

 

Nowe szminki z kolekcji Toma Forda Lips & Boys
Fot. Materiały prasowe

Trzecia edycja przebojowej kolekcji szminek Tom Ford Lips & Boys na zimę 2016/2017.

 

Polecamy też: Zachwycająca posiadłość Toma Forda w Santa Fe została wystawiona na sprzedaż. Znamy cenę!

 

Zobaczcie film!

TAGI #Tom Ford

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.