Nowe szminki z kolekcji Toma Forda Lips & Boys
Fot. Materiały prasowe
PRZEDMIOT POŻĄDANIA

Nowe szminki z kolekcji Toma Forda Lips & Boys promuje seksowny film! Musicie go zobaczyć!

Marcin Brzeziński 11 stycznia 2017 07:15
Nowe szminki z kolekcji Toma Forda Lips & Boys
Fot. Materiały prasowe

Tom Ford potrafi zamienić najzwyklejszą rzecz w prawdziwy przedmiot pożądania! A co dopiero pomadkę do ust! Przed nami premiera trzeciej edycji jego przebojowej kolekcji szminek o prowokującej nazwie Lips & Boys czyli Usta & Chłopcy. Tym razem na rynek trafi 25 nowych odcieni, w tym 10 z wyjątkowym, matowym wykończeniem. Kolory pomadek jak zwykle w wypadku tej kolekcji noszą… męskie imiona. I tak na pułkach w perfumeriach pojawią się m.in. Evan, Nicolas i Cristiano, a także Aaron. Jak podejrzewamy to ostatnie imię to wyraz sympatii, jaką projektant darzy aktora Aarona Taylora-Johnsona, który zagrał w jego ostatnim filmie „Zwierzęta nocy”.

 

Nowe szminki z kolekcji Toma Forda Lips & Boys
Fot. Materiały prasowe

Pomadki Tom Ford Lips & Boys: Evan, Nicolas i Cristiano.

 

Polecamy też: Tom Ford i Burberry odwołują pokazy! Ich oświadczenia wstrząsnęły światem mody

 

Idealna do torebki

Premiera kolekcji byłaby niepełna bez nowej, seksownej reklamy. A tej dziedzinie Tom Ford, nazywany często Królem Seksu jest prawdziwym specjalistą. Zobaczcie film, w którym wystąpiła grupa seksownych modeli wybranych przez amerykańskiego projektanta, a za podkład muzyczny posłużyła piosenka „Girls and Boys” grupy Blur. Na koniec zaś powiedzmy tylko, że za każdą miniaturowych rozmiarów szminkę (projektant twierdzi, że ta wielkość idealnie pasuje do wieczorowej torebki) trzeba zapłacić 50 dolarów.

 

Nowe szminki z kolekcji Toma Forda Lips & Boys
Fot. Materiały prasowe

Trzecia edycja przebojowej kolekcji szminek Tom Ford Lips & Boys na zimę 2016/2017.

 

Polecamy też: Zachwycająca posiadłość Toma Forda w Santa Fe została wystawiona na sprzedaż. Znamy cenę!

 

Zobaczcie film!

TAGI #Tom Ford

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?