kondomy Saint Laurent
Fot. Instagram @ysl
ZE ŚWIATA MODY

Saint Laurent wypuszcza na rynek... luksusowe prezerwatywy!

Nie uwierzycie, ile kosztują!

Sabina Zięba 30 września 2019 19:45
kondomy Saint Laurent
Fot. Instagram @ysl

Dom mody Saint Laurent od lat kojarzy się z ostrym, lecz równocześnie tradycyjnym kobiecym seksapilem. Anthony Vaccarello za pomocą nowych technologii potrafi podkreślić sylwetki, a nowoczesną i czystą estetyką doskonale zrównoważyć prowokacyjne elementy. Jego projekty, niekiedy asymetryczne i z licznymi rozcięciami, eksponują nogi oraz odsłaniają piersi, przez co kreacje stają się niebywale seksowne. Teraz marka postanowiła pójść o krok dalej, zapowiadając... kolekcję prezerwatyw! Co o niej wiadomo?

Prezerwatywy Saint Laurent

Kilka dni po pokazie najnowszej kolekcji Saint Laurent podczas paryskiego tygodnia mody, marka ogłosiła, że decyduje się na wprowadzenie własnej linii kondomów. Plakaty reklamujące kontrowersyjny pomysł już zostały rozwieszone na ulicach Paryża, wywołując niemałe poruszenie. Na zdjęciu autorstwa Juergena Tellera widzimy ubraną Anję Rubik oraz modela Davida Alexandra Finna, który jest zupełnie nagi, nie licząc tatuaży zdobiących całe jego ciało. Przystojny brunet niby od niechcenia jedynie swoją dłonią zakrywa newralgiczne miejsce.

Prezerwatywy od kultowego domu mody będą dostępne wyłącznie w nowym butiku marki w Paryżu w Rive Droite. Spośród pozostałych dostępnych na rynku produktów tego typu, wyróżniać się będą... złotym opakowaniem. Będą również m. in. w wersji czarnej oraz w lamparcie cętki. Ich cena to 5 euro za sztukę, czyli około 20 złotych.

Kondomy luksusowych domów mody

To nie pierwszy raz, kiedy luksusowa marka zaczyna produkować kondomy. O podobnej sytuacji głośno było w 2017 roku, kiedy to Alexander Wang nawiązał współpracę z firmą Trojan, promując bezpieczny seks kampanią #ProtectYourWang. W tym samym roku do sprzedaży wprowadziła je również Off-White. Ostatnio zaproszenia na pokaz Vetements na sezon wiosna-lato 2020 były również prezerwatywami. Szykuje się moda na markowe kondomy?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#condom by @#JuergenTeller at #saintlaurentrivedroite @dafstudio @anja_rubik

Post udostępniony przez Anthony Vaccarello (@anthonyvaccarello)

prezerwatywa Saint Laurent
Fot. Materiały prasowe

kondomy Saint Laurent
Fot. Materiały prasowe

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Mama przy stole jest szczęśliwa”, mówią o MAGDZIE GESSLER jej dzieci – LARA GESSLER i TADEUSZ MULLER. „Ta tęsknota jest jeszcze gorsza niż na początku…”, wyznaje MAGDALENA ADAMOWICZ, żona tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska PAWŁA ADAMOWICZA. OLGA TOKARCZUK, noblistka z dredami. RAFAŁ i GRZEGORZ ZAWIERUCHA. Aktor i uczestnik „MasterChef” – na czym polega siła braci? EWA PACUŁA i NICOLE SALETA - jak nieuleczalna choroba determinuje ich życie.