Anthony Vaccarello i jego pierwsza reklama dla Saint Laurent
Fot. Materiały prasowe
ZE ŚWIATA MODY

Anthony Vaccarello pokazał swoją pierwszą reklamę dla Saint Laurent! Czy wystąpiła w niej jego przyjaciółka Anja Rubik?

Marcin Brzeziński 16 listopada 2016 17:00
Anthony Vaccarello i jego pierwsza reklama dla Saint Laurent
Fot. Materiały prasowe

Przyjaciel Anji Rubik, projektant Anthony Vaccarello przygotował swój pierwszy film reklamowy dla francuskiego domu mody Saint Laurent. Jego debiutancka kolekcja, którą pokazał we wrześniu w Paryżu wzbudziła powszechny aplauz, więc nic dziwnego, że teraz wszystkie poczynania następcy Hedi Slimane’a na stanowisku dyrektora kreatywnego legendarnej marki są bacznie obserwowane. Anthony Vaccarello nie zwiódł oczekiwań. W jego intrygującym filmie, który wyreżyserowała Nathalie Canguilhem wystąpił raper Travis Scott oraz modele Agnès, Vittoria, Danielle, Theo, David i Steffy. Wszyscy oni poddają ekstremalnym próbom ubrania z kolekcji Saint Laurent na wiosnę 2017 roku. Tarzają się w nich po pustyni, pływają w basenie, a nawet… podpalają. Obrazowi towarzyszy klubowy utwór autorstwa Potera Elvingera. Ciekawi jesteśmy, jak wam się podoba reklamówka Anthony’ego Vaccarello? My trochę żałujemy, że nie wystąpiła w niej Anja Rubik

 

Polecamy też: Anja Rubik szczęśliwa! Jej bliski przyjaciel został nowym dyrektorem artystycznym domu mody Saint Laurent!

 

Zobaczcie film!

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?