Ze świata mody

Sasha Antonowskaia w pięknej kampanii polskiej marki przypomina nam o tym, że za chwilę jesień...

Piotr Wojtasik 24 sierpnia 2016 15:13

Za chwile jesień. Letnie T-shirty i krótkie spodenki włożymy z powrotem do szafy. Przypomnieliśmy sobie o tym oglądając film wizerunkowy polskiej marki Solar. Skupiony na portrecie, jesiennych kolorach, gęstym, malarskim świetle zupełnie naturalnie przenosi nas w sezon jesienno-zimowych inspiracji. Nawet modelka jakby bardziej melancholijna, romantyczna, zamyślona, ciepła i otulona.

W głównej roli Sasha Antonowskaia, która – mimo dość  krótkiej kariery, ma na swoim koncie imponujące osiągnięcia. Modelka otworzyła pokaz Lanvin F/W 2015/16 podczas Paryskiego Tygodnia Mody, pojawiła się także na wybiegach takich marek, jak Christian Dior, Carven, Dries Van Noten, Hermès, Acne, Elie Saab, Givenchy i Christopher Kane. Podopieczna agencji Model Plus zachwyca klasyczną urodą.
Materiał wizerunkowy z Sashą Antonowskaią wyreżyserował Kuba Bujas we współpracy z operatorem Piotrem Uznańskim.

 

Polecamy także: Pamiętacie najbardziej kontrowersyjne reklamy Calvina Kleina? Nowy dyrektor artystyczny to zmieni?

TAGI #moda

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.