Dom mody z powodzeniem korzysta z jego usług!

Sabina Zięba 4 czerwca 2018 16:30

Kilka dni temu dom mody Louis Vuitton zaprezentował swoją najnowszą kolekcję w Saint-Paul-de-Vence na Lazurowym Wybrzeżu. Otwarty teren okalający muzeum modernizmu i sztuki nowoczesnej, który zdobią rzeźby Giacomettiego, na zebranych zrobił ogromne wrażenie. Wszystko jednak mogła zepsuć... pogoda. Niedawny pokaz Diora również we Francji opóźnił się, gdy zebranych zaskoczyła ulewa. Louis Vuitton postanowił więc nie powtarzać błędu konkurencji i zatrudnił szamana!

Okazało się, że brazylijski pogodowy guru brał udział w przygotowaniach także podczas poprzednich pokazów tego domu mody w różnych miejscach na świecie, m. in. w Rio de Janeiro czy Kioto. Jakiś czas temu jednak zrezygnowano z jego usług. Źródło Harper's Bazaar mówi: „Kierownictwo doszło do wniosku, że to głupota i zerwało z nim współpracę”. 

Mimo tego tym razem stwierdzono, że ryzyko deszczu jest zbyt duże. Stylistka Kate Young wyznała: „Vuitton wynajął szamana, aby powstrzymać deszcz i najwyraźniej mu się udało (słyszałam, że dokonał tego całując drzewa), ponieważ nie padało aż do końca show”. 

Uważacie, że idealna pogoda rzeczywiście była jego zasługą?  

1/5
Copyright @East News
1/5

Pokaz Louis Vuitton Cruise 2019.

2/5
Copyright @East News
2/5

Pokaz Louis Vuitton Cruise 2019.

3/5
Copyright @East News
3/5

Emma Stone na pokazie Louis Vuitton Cruise 2019.

4/5
Copyright @East News
4/5

Pokaz Louis Vuitton Cruise 2019.

5/5
Copyright @East News
5/5

Pokaz Louis Vuitton Cruise 2019.

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.