ZE ŚWIATA MODY

Najnowsze projekty Gucci pokochają wszyscy miłośnicy czworonogów!

Zobaczcie niezwykłą psią kolekcję wielkiego domu mody

Sabina Zięba 25 stycznia 2018 20:30

Do sprzedaży trafiła właśnie najnowsza kolekcja Gucci, która z pewnością podbije serca wielbicieli zwierzaków! Składa się z 63 elementów i przedstawia wizerunki psów przeróżnych ras. Dyrektor kreatywny, Alessandro Michele, zainspirował się kulturą chińską, w której to zbliżający się Nowy Rok upłynie pod psim patronatem. Muzami podczas tworzenia były jego dwa pupile, terriery Orso i Bosco, których imionami nazwał poszczególne składowe kolekcji.

Polecamy też: Zobacz najciekawszą kampanię sezonu! Gucci proponuje projekty nie z tego świata
 

Kolekcja The Chinese New Year

Wszystkie elementy są niezwykle barwne, a wizerunki czworonogów znajdziemy na bluzach, kardiganach, koszulkach polo, jeansowych spódniczkach i kurtkach oraz na dodatkach (zegarkach na pasku, czapkach z daszkiem, plecakach, torebkach, portfelach, breloczkach, szalikach, okularach, łańcuszkach, bransoletkach, pierścionkach, a nawet na niezwykłych sneakersach). Dodatkowo kolekcji The Year Of The Dog towarzyszy niezwykła sesja autorstwa Petry Collins. Dzięki wygaszonym kolorom, bajkowej scenerii i oczywiście pozującym psiakom, od razu wywołuje uśmiech na twarzy... Zobaczcie ją w naszej galerii!

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!