Karl Lagerfeld debiutuje jako rzeźbiarz
Fot. Spaulding/WWD/REX/Shutterstock/EAST NEWS
ZE ŚWIATA MODY

Internet kpi z cesarza mody, Karla Lagerfelda!

A poszło o… jego najnowszy projekt!

Marcin Brzeziński 20 listopada 2018 17:30
Karl Lagerfeld debiutuje jako rzeźbiarz
Fot. Spaulding/WWD/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Internet kpi z wielkiego Karla Lagerfelda! Dlaczego? Cesarz mody nie zdawał sobie najwyraźniej sprawy, że w dobie wszechobecnej sieci internetowej i mediów społecznościowych żadna wypowiedź nie ginie. A dyrektor kreatywne domów mody Chanel, Fendi i marki firmowanej własnym nazwiskiem słynie z ciętego języka. I tak na przykład, jakiś czas temu był łaskaw wypowiedzieć się na temat… dresów. I to bardzo krytycznie. Powiedział mianowicie: „Dresy są symbolem upadku. Tracisz kontrolę nad swoim życiem, a następnie kupujesz sobie parę dresów”.

Dresy z metką „Lagerfeld”

Minęło trochę czasu i oto… w ofercie marki Karl Lagerfeld pojawiły się te symbolizujące życiowy upadek spodnie. Wyglądają całkiem zwyczajnie i kosztują około stu dolarów. Na reakcję nie trzeba było długo czekać. Dawną wypowiedź Karla Lagerfelda i zdjęcie nowego produktu jego marki zestawił popularny profil instagramowy @dietprada. Jak łatwo przewidzieć, internauci nie zostawili na słynnym projektancie suchej nitki. My mamy zaś nadzieję, że Karl Lagerfeld nie przestanie z tego powodu komentować świata mody. Bez jego ciętych uwag byłoby znacznie nudniej!

Dawna wypowiedź Karla Lagerfelda i zdjęcie dresów jego marki na instagramie @dietprada.

Internet kpi z cesarza mody, Karla Lagerfelda
Fot. Instagram @diet_prada

Karl Lagerfeld z Carą Delevingne i Lily-Rose Depp.

Pokaz Chanel na jesień/zimę 2017, Karl Lagerfeld, Lily-Rose Depp, Cara Delevingne
Fot. East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?