Dolce & Gabbana Katy Perry na Met Gala 2013 roku
Fot. East News
Ciekawostki ze świata mody

Jak wygląda nowa lodówka od Dolce&Gabbana w mrożącej krew w żyłach cenie... 150 tys. zł?

Marcin Brzeziński 6 kwietnia 2016 14:06
Dolce & Gabbana Katy Perry na Met Gala 2013 roku
Fot. East News

Tego jeszcze nie było! Włoska marka Smeg specjalizująca się w luksusowym wyposażeniu kuchni ogłosiła niedawno, że duet Dolce & Gabbana stworzył dla niej linię… lodówek. I oto są! Sto niezwykłych egzemplarzy zdobionych przez włoskich artystów: Salvatore Sapienzę, Adrianę Zambonelli i Tizianę Nicosia. Barwne wzory pokazujące uroki śródziemnomorskiego życia świetnie oddają żywiołowy charakter projektantów, choć praca nad każdym przedmiotem żywiołowa nie była. Ręczne malowanie jednej sztuki zajęło bowiem… 240 godzin! Limitowaną serię chłodziarek o nazwie FAB 28 będzie można podziwiać na żywo na targach Salon del Mobile, które odbędą się w dniach 12-17 kwietnia w Mediolanie. A już teraz obejrzyjcie ich zdjęcia!

Lodówka Dolec & Gabbana dla marki Smeg
Fot. Materiały prasowe
Sto lodówek zaprojektowanych przez duet Dolce & Gabbana dla marki Smeg to prawdziwe arcydzieła!


Atmosferę zmrozić może tylko fakt, że lodówka z serii FAB 28 zaprojektowanej przez Dolce & Gabbana kosztuje… ponad 150 tysięcy złotych!

 

Lodówka Dolec & Gabbana dla marki Smeg
Fot. Materiały prasowe
Każda lodówka była ręcznie malowana przez włoskich artystów!

 

Polecamy też: 81-letnia Sophia Loren jako włoska mamma. Dolce & Gabbana zatrudnili trójkę laureatów Oscara.

 

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.