Kobiece nogi w baletkach
VIVA! Tylko u nas

Dopasowane jak podkład do twarzy! Christian Louboutin zaprojektował baletki w 7 odcieniach skóry

Patrycja Ceglińska 3 kwietnia 2016 15:00
Kobiece nogi w baletkach

Christian Louboutin wystartował z nową kampanią, o której pisze cały świat! Louboutin bowiem zaprojektował specjalną linię baletek Solasofia kolorem dopasowaną do każdego odcienia skóry. Zdjęcia są szeroko komentowane na całym świecie.

 

Wszystko zaczęło się w 2013 roku, kiedy Christian  Louboutin wprowadził na rynek kolekcję Nudes. Wówczas były to najsłynniejsze szpilki z czerwoną podeszwą w wersji nude w pięciu odcieniach, które odpowiadały kolorom skóry od najjaśniejszego - Lea Nue - do najciemniejszego - Toudou. Obecnie w swojej najnowszej kolekcji na wiosnę i lato 2016 projektant proponuje baletki w kolorze nude, ale wprowadza dwa dodatkowe odcienie, co daje gamę 7 odcieni nude. Baletki są w całości wykonane ze skóry, z ostro zakończonymi noskami na niewielkim obcasie. Oczywiście nie zabrakło też słynnej, czerwonej podeszwy. Baletki właśnie trafiły do sprzedaży, a ich cena to 595 dolarów.

Zdjęcia do kampanii promującej kolekcję Solafofia wykonał duet Sofia & Mauro, a udział w kampanii wzięło siedem modelek o różnych kolorach skóry, które zostały ubrane w baletowe, tiulowe spódniczki.

 

Polecamy także: Manolo Blahnik w kooperacji z Rihanną stworzyli kolekcję dżinsowych butów. Stylowe? Zdania są podzielone...

 

Nogi w balerinkach

Nude pod kolor karnacji.

 

Nogi w różnych kolorach

Klientki mogą wybrać spośród 7 odcieni.

 

Kobiety w tiulowych spódnicach

Baletki są już dostępne w sprzedaży i kosztują 595 dolarów!

Baletka w kolorze nude

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.