Kobiece nogi w baletkach
VIVA! Tylko u nas

Dopasowane jak podkład do twarzy! Christian Louboutin zaprojektował baletki w 7 odcieniach skóry

Patrycja Ceglińska 3 kwietnia 2016 15:00
Kobiece nogi w baletkach

Christian Louboutin wystartował z nową kampanią, o której pisze cały świat! Louboutin bowiem zaprojektował specjalną linię baletek Solasofia kolorem dopasowaną do każdego odcienia skóry. Zdjęcia są szeroko komentowane na całym świecie.

 

Wszystko zaczęło się w 2013 roku, kiedy Christian  Louboutin wprowadził na rynek kolekcję Nudes. Wówczas były to najsłynniejsze szpilki z czerwoną podeszwą w wersji nude w pięciu odcieniach, które odpowiadały kolorom skóry od najjaśniejszego - Lea Nue - do najciemniejszego - Toudou. Obecnie w swojej najnowszej kolekcji na wiosnę i lato 2016 projektant proponuje baletki w kolorze nude, ale wprowadza dwa dodatkowe odcienie, co daje gamę 7 odcieni nude. Baletki są w całości wykonane ze skóry, z ostro zakończonymi noskami na niewielkim obcasie. Oczywiście nie zabrakło też słynnej, czerwonej podeszwy. Baletki właśnie trafiły do sprzedaży, a ich cena to 595 dolarów.

Zdjęcia do kampanii promującej kolekcję Solafofia wykonał duet Sofia & Mauro, a udział w kampanii wzięło siedem modelek o różnych kolorach skóry, które zostały ubrane w baletowe, tiulowe spódniczki.

 

Polecamy także: Manolo Blahnik w kooperacji z Rihanną stworzyli kolekcję dżinsowych butów. Stylowe? Zdania są podzielone...

 

Nogi w balerinkach

Nude pod kolor karnacji.

 

Nogi w różnych kolorach

Klientki mogą wybrać spośród 7 odcieni.

 

Kobiety w tiulowych spódnicach

Baletki są już dostępne w sprzedaży i kosztują 595 dolarów!

Baletka w kolorze nude

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.