Cara Delevingne w kampanii torebek Gabrielle domu mody Chanel
Fot. Materiały prasowe
ZE ŚWIATA MODY

Cara Delevingne jako… postać z kreskówki w najnowszej reklamie torebek Chanel!

Marcin Brzeziński 11 kwietnia 2017 14:45
Cara Delevingne w kampanii torebek Gabrielle domu mody Chanel
Fot. Materiały prasowe

Kampania reklamowa najnowszych torebek Chanel nabiera rozpędu. Nie tak dawno pokazywaliśmy wam pierwszy z filmów promujących model Gabrielle, w którym Kristen Stewart prześladował duch Coco Chanel. Tym razem jest równie interesująco i oryginalnie. W najnowszym spocie reklamowym Chanel modelka (i aktorka) Cara Delevingne została bowiem zamieniona w postać z… filmu rysunkowego.

Polecamy też: Sablewska, Rosati i...Tę torebkę pokochały polskie gwiazdy! W czym tkwi fenomen Chanel 2.55, wartej 20 tys. złotych?
 

Ciąg dalszy nastąpi

Autorem tej przemiany jest japoński rysownik i reżyser ShiShi Yamazaki. W jego filmie rysunkowa Cara szaleje na deskorolce po rysunkowym świecie. W pewnym momencie dostrzega wiszącą na gałęzi torebkę Gabrielle… Spot jest energetyczny, kolorowy i świetnie pasuje do nieco chłopięcego wizerunku jednej z ulubienic Karla Lagerfelda. A to jeszcze nie koniec przygód z nową torebką Chanel. Na premierę czekają przecież filmy z Caroline de Maigret i… Pharrellem Williamsem. Mężczyzna reklamujący torebkę Chanel? To może być naprawdę interesujące!

Zobaczcie film!

Polecamy też: Karl Lagerfeld zaprasza do… gabinetu luster. Zdradzamy sekrety pokazu haute couture Chanel!

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?