Cara Delevingne w kampanii torebek Gabrielle domu mody Chanel
Fot. Materiały prasowe
ZE ŚWIATA MODY

Cara Delevingne jako… postać z kreskówki w najnowszej reklamie torebek Chanel!

Marcin Brzeziński 11 kwietnia 2017 14:45
Cara Delevingne w kampanii torebek Gabrielle domu mody Chanel
Fot. Materiały prasowe

Kampania reklamowa najnowszych torebek Chanel nabiera rozpędu. Nie tak dawno pokazywaliśmy wam pierwszy z filmów promujących model Gabrielle, w którym Kristen Stewart prześladował duch Coco Chanel. Tym razem jest równie interesująco i oryginalnie. W najnowszym spocie reklamowym Chanel modelka (i aktorka) Cara Delevingne została bowiem zamieniona w postać z… filmu rysunkowego.

Polecamy też: Sablewska, Rosati i...Tę torebkę pokochały polskie gwiazdy! W czym tkwi fenomen Chanel 2.55, wartej 20 tys. złotych?
 

Ciąg dalszy nastąpi

Autorem tej przemiany jest japoński rysownik i reżyser ShiShi Yamazaki. W jego filmie rysunkowa Cara szaleje na deskorolce po rysunkowym świecie. W pewnym momencie dostrzega wiszącą na gałęzi torebkę Gabrielle… Spot jest energetyczny, kolorowy i świetnie pasuje do nieco chłopięcego wizerunku jednej z ulubienic Karla Lagerfelda. A to jeszcze nie koniec przygód z nową torebką Chanel. Na premierę czekają przecież filmy z Caroline de Maigret i… Pharrellem Williamsem. Mężczyzna reklamujący torebkę Chanel? To może być naprawdę interesujące!

Zobaczcie film!

Polecamy też: Karl Lagerfeld zaprasza do… gabinetu luster. Zdradzamy sekrety pokazu haute couture Chanel!

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.