Cara Delevingne w kampanii torebek Gabrielle domu mody Chanel
Fot. Materiały prasowe
ZE ŚWIATA MODY

Cara Delevingne jako… postać z kreskówki w najnowszej reklamie torebek Chanel!

Marcin Brzeziński 11 kwietnia 2017 14:45
Cara Delevingne w kampanii torebek Gabrielle domu mody Chanel
Fot. Materiały prasowe

Kampania reklamowa najnowszych torebek Chanel nabiera rozpędu. Nie tak dawno pokazywaliśmy wam pierwszy z filmów promujących model Gabrielle, w którym Kristen Stewart prześladował duch Coco Chanel. Tym razem jest równie interesująco i oryginalnie. W najnowszym spocie reklamowym Chanel modelka (i aktorka) Cara Delevingne została bowiem zamieniona w postać z… filmu rysunkowego.

Polecamy też: Sablewska, Rosati i...Tę torebkę pokochały polskie gwiazdy! W czym tkwi fenomen Chanel 2.55, wartej 20 tys. złotych?
 

Ciąg dalszy nastąpi

Autorem tej przemiany jest japoński rysownik i reżyser ShiShi Yamazaki. W jego filmie rysunkowa Cara szaleje na deskorolce po rysunkowym świecie. W pewnym momencie dostrzega wiszącą na gałęzi torebkę Gabrielle… Spot jest energetyczny, kolorowy i świetnie pasuje do nieco chłopięcego wizerunku jednej z ulubienic Karla Lagerfelda. A to jeszcze nie koniec przygód z nową torebką Chanel. Na premierę czekają przecież filmy z Caroline de Maigret i… Pharrellem Williamsem. Mężczyzna reklamujący torebkę Chanel? To może być naprawdę interesujące!

Zobaczcie film!

Polecamy też: Karl Lagerfeld zaprasza do… gabinetu luster. Zdradzamy sekrety pokazu haute couture Chanel!

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.