Świąteczna kampania Burberry
Fot. Materiały prasowe
ZE ŚWIATA MODY

Sienna Miller w świątecznej kampanii Burberry. Takiej reklamy jeszcze nie widzieliście!

Marcin Brzeziński 3 listopada 2016 14:30
Świąteczna kampania Burberry
Fot. Materiały prasowe

Takiej kampanii świątecznej jeszcze nie było! Dom mody Burberry prezentuje trzyminutową opowieść o losach twórcy tej brytyjskiej marki. A w nakręconym z rozmachem filmie występują same gwiazdy. W postać Thomasa Burberry wcielił się Domhnall Gleeson znany z „Gwiezdnych wojen: Przebudzenia nocy” i „Harry’ego Pottera i Insygniów Śmierci” (tak to… Bill Weasley!). Jego piękną żonę zaś gra Sienna Miller. Dominikowi Westowi przypadła z kolei rola podróżnika Ernesta Shackletona, którego Burberry wyposażył na trzy polarne wyprawy. A że dobrego filmu, nawet trzyminutowego nie ma bez wątku romansowego, Lilly James zagrała fikcyjną  postać kobiety-pilota, obiektu westchnień twórcy brytyjskiego imperium odzieżowego. Całość wyreżyserował też nie byle kto, bo zdobywca Oscara za film dokumentalny „Amy”, Asif Kapadia.   

 

Świąteczna kampania Burberry
Fot. Materiały prasowe

Sienna Miller zagrała piękną żoną Thomasa Burberry.

 

Polecamy też: Tom Ford i Burberry odwołują pokazy! Ich oświadczenia wstrząsnęły światem mody

 

Prezent na 160. urodziny Burberry

Swój pomysł na tę wyjątkową kampanię świąteczną tak wyjaśnia dyrektor kreatywny Burberry, Christopher Bailey: „W tegoroczne święta ponieważ obchodzimy 160. urodziny marki chcieliśmy opowiedzieć naszymi słowami historię naszego ojca założyciela - pioniera, wynalazcy, człowieka, który stworzył legendarny trencz. Ale tak naprawdę to tylko krótka wprawka inspirowana jego wyjątkowym życiem, które upłynęło w burzliwym czasach”. Zapraszamy was teraz na seans i jednocześnie trochę żałujemy, że ten nakręcony z ogromnym pietyzmem trailer nie zapowiada pełnometrażowego filmu o Thomasie Burberry…

 

Świąteczna kampania Burberry
Fot. Materiały prasowe

Sienna Miller i Domhnall Gleeson w wyjątkowej kampanii świątecznej domu mody Burberry.

 

Polecamy też: Włoska artystka Vanessa Beecroft stworzyła niezwykłą reklamę najnowszej kolekcji Valentino!

 

Zobaczcie film!

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA SMASZCZ-KURZAJEWSKA Kiedy zebrała siły po dramatycznych życiowych wydarzeniach, musiała zmierzyć się z rozwodem… O zawrotnej karierze, jej załamaniu i reaktywacji opowiada lider zespołu Papa D. – PAWEŁ STASIAK. ROMA LIGOCKA o życiu z traumą Holocaustu, relacji kat–ofiara i swoich książkach. JUDY GARLAND – ofiara Hollywood.