Weronika Rosati, VIVA! nr 17, sierpień 2019
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
O tym się mówi!

Weronika Rosati pokazała zjawiskową suknię w złotym kolorze!

Miała ją na sobie podczas gali rozdania Złotych Globów!

Aleksandra Frankowska 8 stycznia 2021 12:27
Weronika Rosati, VIVA! nr 17, sierpień 2019
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Weronika Rosati odkąd przeprowadziła się do Los Angeles, całkiem nieźle sobie radzi. Występuje w ciekawych produkcjach filmowych, chociaż obecnie ze względu na pandemię nie dzieje się zbyt wiele. Aktorka postanowiła wrócić wspomnieniami do gali Złotych Globów rok wcześniej, gdzie zaprezentowała się w przepięknej, złotej sukni. Wyglądała naprawdę zjawiskowo!

Życie Weroniki Rosati za oceanem

Początkowo gwiazda grała głównie w polskich produkcjach, jednak z czasem postawiła na karierę zagraniczną. Odkąd urodziła córkę Elizabeth, na stałe mieszka w Los Angeles. Miała okazję grać w kilku dużych produkcjach, między innymi u boku Nicolasa Cage’s, pt. Ostatnia misja USS Indianapolis.

Zjawiskowa kreacja Rosati na Złotych Globach

Rok temu Weronika Rosati miała okazję wziąć udział w 77. Ceremonii wręczenia Złotych Globów. W rocznicę tego wydarzenia aktorka opublikowała zdjęcia z tego dnia na swoim Instagramie, gdzie pozuje w złotej, zjawiskowej sukni z cekinami. Całości dopełniły złote sandały oraz mała czarna torebka.

Rok temu miałam przyjemność być zaproszona na imprezę Golden Globów i telefon przypomniał mi te zdjęcia z tego dnia w roku 2020. To był cudowny wieczór. Tak diametralnie inny od wczorajszego wieczoru. Niech już ten chaos i piekielny rok minie byśmy mogli znowu zaznać spokoju i bezpieczeństwa, byśmy mogli być wśród ludzi, poznawać ludzi, cieszyć się życiem bez lęku. Wierze że jeszcze takie chwile wróca kiedy będziemy sie znowu bez problemów spotykać ze soba. Nie tylko w sytuacjach ekstremalnych i niebezpiecznych ale po ludzku, towarzysko. 

Weronika Rosati na Złotych Globach
Fot. Instagram

Weronika Rosati na Złotych Globach
Fot. Instagram

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.