Weronika Rosati, VIVA! nr 17, sierpień 2019
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
O tym się mówi!

Weronika Rosati pokazała zjawiskową suknię w złotym kolorze!

Miała ją na sobie podczas gali rozdania Złotych Globów!

Aleksandra Frankowska 8 stycznia 2021 12:27
Weronika Rosati, VIVA! nr 17, sierpień 2019
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Weronika Rosati odkąd przeprowadziła się do Los Angeles, całkiem nieźle sobie radzi. Występuje w ciekawych produkcjach filmowych, chociaż obecnie ze względu na pandemię nie dzieje się zbyt wiele. Aktorka postanowiła wrócić wspomnieniami do gali Złotych Globów rok wcześniej, gdzie zaprezentowała się w przepięknej, złotej sukni. Wyglądała naprawdę zjawiskowo!

Życie Weroniki Rosati za oceanem

Początkowo gwiazda grała głównie w polskich produkcjach, jednak z czasem postawiła na karierę zagraniczną. Odkąd urodziła córkę Elizabeth, na stałe mieszka w Los Angeles. Miała okazję grać w kilku dużych produkcjach, między innymi u boku Nicolasa Cage’s, pt. Ostatnia misja USS Indianapolis.

Zjawiskowa kreacja Rosati na Złotych Globach

Rok temu Weronika Rosati miała okazję wziąć udział w 77. Ceremonii wręczenia Złotych Globów. W rocznicę tego wydarzenia aktorka opublikowała zdjęcia z tego dnia na swoim Instagramie, gdzie pozuje w złotej, zjawiskowej sukni z cekinami. Całości dopełniły złote sandały oraz mała czarna torebka.

Rok temu miałam przyjemność być zaproszona na imprezę Golden Globów i telefon przypomniał mi te zdjęcia z tego dnia w roku 2020. To był cudowny wieczór. Tak diametralnie inny od wczorajszego wieczoru. Niech już ten chaos i piekielny rok minie byśmy mogli znowu zaznać spokoju i bezpieczeństwa, byśmy mogli być wśród ludzi, poznawać ludzi, cieszyć się życiem bez lęku. Wierze że jeszcze takie chwile wróca kiedy będziemy sie znowu bez problemów spotykać ze soba. Nie tylko w sytuacjach ekstremalnych i niebezpiecznych ale po ludzku, towarzysko. 

Weronika Rosati na Złotych Globach
Fot. Instagram

Weronika Rosati na Złotych Globach
Fot. Instagram

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!