WALENTYNKI 2020

Walentynkowe prezenty dla niego! Zaskocz ukochanego pięknym upominkiem

Co podarować drugiej połówce?

Paulina Filipowicz 7 lutego 2020 10:30

Walentynki już za tydzień! Nie masz jeszcze prezentu dla ukochanego? Nie martw się, nie jest przecież tajemnicą, że trudniej znaleźć praktyczny i trafiony upominek dla mężczyzny niż dla kobiety. Dla wszystkich, którzy trudzą się na wyborem, przychodzimy z pomocą! Stworzyliśmy zestaw pięknych prezentów dla niego, z których ucieszy się każdy mężczyzna.

Prezenty na Walentynki dla niego

W Walentynki kupcie ukochanemu coś, co bez względu na okazję powinno znajdować się w osobistej  kolekcji każdego stylowego mężczyzny. Przykład? Eleganckie perfumy! Walentynki to również świetna okazja, by sprawić ukochanemu płytę jednego z jego ulubionych artystów. Twój chłopak to meloman? Postaw na oryginalny krążek polskiego artysty, jak płyta Polish Love Story Szymona Komasy. Warto również przyjrzeć się modowym preferencją swojej drugiej połówki. Czy Twój facet to fan eleganckiego szyku? W takim razie zaskocz go stylowym zestawem: klasyczną muchą i poszetką. Modny zegarek to również świetna opcja dla mężczyzn ceniących styl formalny. A może Twój mężczyzna woli luźny sportowy look? Podaruj mu wygodną bluzę, najlepiej z motywem walentynkowym, jak ta z kapsułowej kolekcji Forever od Local Heroes. Zaskocz swoją drugą połówkę w Walentynki 2020 wyjątkowym prezentem od serca.  

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.