Melania Trump w sukience Delpozo
Fot. East News
ZE ŚWIATA MODY

Czy po efekcie księżnej Kate przyszła pora na… efekt Melanii Trump?

Marcin Brzeziński 24 sierpnia 2017 09:00
Melania Trump w sukience Delpozo
Fot. East News

Świat przyzwyczaił się już do efektu księżnej Kate. Jeśli księżna Cambridge pojawi się w jakiejś sukience, ta natychmiast znika ze sklepowych półek. Teraz jesteśmy świadkami narodzin amerykańskiej odmiany tego zjawiska, które trzeba dla symetrii nazwać efektem Melanii. Melanii Trump. I są na to pierwsze dowody. Kiedy parę dni temu żona prezydenta USA pojawiła się na lotnisku w Morristown w biało-żółtej sukience Delpozo, kreacja prawie natychmiast została wysprzedana.

 

Polecamy też: Melania Trump ociepla wizerunek i chce być jak… księżna Kate?!
 

Efekt Melanii Trump dla bogatych

Istnieją jednak pewne różnice pomiędzy oboma efektami. Efekt Kate pojawia się głównie w przypadku sukienek z oferty brytyjskich sieciówek, a więc takich o cenach dostępnych dla zwykłych śmiertelniczek. Efekt Melanii dotyczy zaś raczej dóbr luksusowych. Sukienka Delpozo, której zniknięcie zaobserwowaliśmy ostatnio kosztowała bowiem aż… 2300 dolarów. Z tego punktu widzenia efekt Kate wydaje nam się dużo sympatyczniejszy…

 

Melania Trump w sukience Delpozo
Fot. East News, materiały prasowe

Melania Trump w biało-żółtej sukience Delpozo.

 

Polecamy też: Czy Melania Trump zostanie nową ikoną mody? Zobaczcie jej stylizacje podczas podróży po Europie!

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.