Akcja Łukasza Wspierajmy polskie marki”
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Łukasz Jemioł zainicjował akcję #wspierampolskiemarki

Popieramy i doceniamy jego inicjatywę! A Wy przyłączycie się? 

Marcin Brzeziński 21 marca 2020 17:59
Akcja Łukasza Wspierajmy polskie marki”
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Łukasz Jemioł zwykle używa swego konta na Instagramie by pokazywać najnowsze kreacje ze swych kolekcji i zaprzyjaźnione z jego marką gwiazdy. Tym razem jednak postanowił wykorzystać inaczej ten sposób komunikowania się. Na jego koncie pojawił się prosty napis na beżowym tle: #wspierampolskiemarki. Obok zaś projektant zamieścił tekst, który tłumaczy jego intencje. Łukasz Jemioł napisał: „Kochani nasi klienci i sympatycy. W obliczu wydarzeń wszyscy boimy się o nasze zdrowie ale też o nasze biznesy... dziś hasło #wspierampolskiemarki nabiera głębszego, wielowymiarowego sensu. Jeśli któraś z firm jest Wam bliska z jakiejkolwiek dziedziny - pamiętajcie o nich - czy to posiłki na wynos a może zakupy online. Po długotrwałej pandemii po prostu możemy nie mieć do czego wracać ... jeśli temat jest Wam bliski - możecie robić screeny i udostępniać ten post u siebie z hashtagiem #wspierampolskiemarki i oznaczeniem Firm Wam Bliskich. Niech informacja dotrze do jak największej ilości osób. Wspierajmy się ❤”.

W ten sposób projektant wyraził obawy, które ma w tych dniach wielu z nas. A można ująć je najkrócej następująco: epidemia koronawirusa jest tak samo niebezpieczna dla naszego zdrowia, jak dla naszej gospodarki. W pełni popieramy więc akcję Łukasza Jemioła i doceniamy jego inicjatywę #wspiermapolskiemarki. Jesteśmy ciekawi, co wy o niej sądzicie? Przyłączycie się?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kochani nasi klienci i sympatycy. W obliczu wydarzeń wszyscy boimy się o nasze zdrowie ale tez o nasze biznesy ... dziś hasło #wspierampolskiemarki nabiera głębszego , wielowymiarowego sensu . Jeśli któraś z firm jest Wam bliska z jakiejkolwiek dziedziny - pamiętajcie o nich - czy to posiłki na wynos a może zakupy online . Po długotrwałej pandemii po prostu możemy nie mieć do czego wracać ... jeśli temat jest Wam bliski - mozecie robić screeny i udostępniać ten post u siebie z hashtagiem #wspierampolskiemarki i oznaczeniem Firm Wam Bliskich . Niech informacja dotrze do jak największej ilości osób. Wspierajmy się ❤ #wspierampolskiemarki #lukaszjemiol

Post udostępniony przez lukaszjemiol (@lukaszjemiol)

He Concept
Fot. AKPA

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Odkrywamy zaskakującą szafę Małgosi Kożuchowskiej
Supermodelka Anna Jagodzińska i jej szaleństwa