VIVA! VIDEO

Dlaczego Leszek Możdżer został muzykiem? TYLKO NAM zdradził swoje sekrety! EKSKLUZYWNE VIDEO

Sabina Zięba 27 listopada 2017 11:00

Leszek Możdżer - wybitny jazzman, wirtuoz pianina, kompozytor, producent muzyczny, wysoko w rankingach najlepiej ubranych. W najnowszym numerze VIVY! MODY podzielił się z nami swoimi osobistymi przemyśleniami. Dowiedzieliśmy się o czym marzy, jakiej muzyki słucha na co dzień, a nawet tego, że... ma stalkerkę!

25 listopada w Operze Wrocławskiej odbyła się uroczysta premiera jego pierwszej opery w całym dorobku artystycznym, „Immanuel Kant” na podstawie dramatu Thomasa Bernharda, nad którą pracował półtora roku. Sam w jednym z wywiadów powiedział: „Było przy tym tyle pracy, że w końcu znienawidziłem „Immanuela Kanta”. Nie przyszedłem ani na próby, ani na pierwszą prezentację”. Niedługo wydaje także album z Holland Baroque i w VIVIE! MODZIE wyjawił swoje odczucia również na ten temat: „To jest moja pierwsza w pełni samodzielnie zrealizowana płyta, pod którą naprawdę mogę się podpisać. Udało mi się połączyć muzykę jazzową z klasyczną. Całe życie o tym marzyłem i nawet się nie zorientowałem, kiedy to marzenie do mnie przyszło”.

Polecamy też: Już jest nowy numer magazynu VIVA! MODA! Zdradzamy, co w nim znajdziecie!

Zobaczcie, co muzyk zdradził w naszym wideo! A cały wywiad z Leszkiem Możdżerem znajdziecie tylko w najnowszej VIVIE! MODZIE z Patrycją Gardygajło na okładce.

Fot. Frederic Pinet

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Odkrywamy zaskakującą szafę Małgosi Kożuchowskiej
Supermodelka Anna Jagodzińska i jej szaleństwa