Marka Reebok nawiązała współpracę z Victorią Beckham
Fot. East News, Pinterest
ZE ŚWIATA MODY

Jak myślicie, z którą osobowością ze świata mody Reebok nawiązał współpracę? Na efekty poczekamy do 2018 roku!

Marcin Brzeziński 9 listopada 2017 17:30
Marka Reebok nawiązała współpracę z Victorią Beckham
Fot. East News, Pinterest

Marka Reebok nawiązała współpracę z ikoną współczesnej mody Victorią Beckham! Znana projektantka dołączyła tym samym do grona wyjątkowych osobowości - Ariany Grande, Gigi Hadid, Aly Raisman i Teyany Taylor - które wraz z marką wspierają kobiety w dążeniu do bycia „najlepszą wersją siebie”. Reebok szczególnie ceni kobiety, które są nie tylko wpływowe, ale również zdeterminowane do tego, aby zmieniać świat. Taką osobą jest Victoria Beckham, wizjonerka, która zarówno w swoich projektach, jak i w działalności wykraczającej poza branżę mody, motywuje kobiety do zmian.

 

Ariana Grande, Gigi Hadid, Aly Raisman,Teyana Taylor  ambasadorki marki Reebok
Fot. Materiały prasowe

Ariana Grande, Gigi Hadid, Aly Raisman,Teyana Taylor ambasadorki marki Reebok.

 

Polecamy też: Gigi Hadid w najnowszej reklamie Reeboka. Czy i ona narazi się na krytykę?
 

 

Moda na fitness

A oto, co o tym przedsięwzięciu mówi sama projektantka: „Jestem podekscytowana nawiązaniem współpracy z marką Reebok, opartej na wartościach, które wspólnie podzielamy. Zawsze chciałam pomagać kobietom w budowaniu ich pewności siebie, a Reebok idee tą realizuje od dekad. Cieszę się, że będę miała możliwość zestawienia tradycyjnego stylu fitness z modowymi trendami. Ubrania sportowe stanowią część mojej codziennej garderoby, dlatego tym bardziej jestem zachwycona wizją wspólnych działań”, powiedziała Victoria Beckham. Kolekcja Reebok x Victoria Beckham zostanie zaprezentowana pod koniec 2018 roku. Czekamy z niecierpliwością!

 

Marka Reebok nawiązała współpracę z Victorią Beckham
Fot. Materiały prasowe

Kolekcja Reebok x Victoria Beckham zostanie zaprezentowana pod koniec 2018 roku.

 

Polecamy też: Marka Reebok połaczyła siły z polskim brandem Local Heroes! Zobaczcie efekty!

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.