Victoria Beckham
Fot. Getty Images
ze świata mody

Victoria Beckham na okładce Vogue Australia

Zjawiskowa sesja od jutra będzie dostępna w Australii

Aleksandra Frankowska 4 lipca 2022 15:27
Victoria Beckham
Fot. Getty Images

Victoria Beckham skończyła 48 lat, ale czas się dla niej zatrzymał. Żona Davida Beckhama, z którym dziś obchodzi 23. rocznicę ślubu to prawdziwa ikona mody i stylu. Już od jutra w Australii dostępny będzie nowy magazyn Vogue z projektantką na okładce. W środku również nie zabrakło zjawiskowej sesji zdjęciowej. Jak zaprezentowała się Victoria?

ZOBACZ TEŻ: Nową kolekcję kapsułową Victorii Beckham pokochają wszystkie kobiety

Victoria Beckham na okładce Vogue Australia

Już od jutra w Australii będzie dostępny najnowszy, lipcowy numer magazynu Vogue z Victorią Beckham na okładce. Projektantka i była wokalistka zespołu Spice Girls zachwyca mimo swoich 48 lat. Na okładce pozuje w satynowej, białej sukni, charakterystycznej dla jej modowych wyborów. Na ramiona ma zarzuconą czarną puchową kurtkę w wersji oversize. To projekty marek Gucci oraz Marc Jacobs. Uzupełnieniem stylizacji jest biżuteria marki Tiffany & Co. 

Na sesji wewnątrz magazynu Beckham ubrana jest w skórzane spodnie oraz koronkową sukienkę w kolorze czarnym i brzoskwiniowym. Patrząc na nią nie możemy przestać się zachwycać jej zjawiskową figurą. W końcu urodziła aż 4 dzieci, a jej najstarszy syn w tym roku wziął już ślub. Dla Victorii czas bezapelacyjnie się zatrzymał. 

Victoria i David Beckham świętują 23. rocznicę ślubu

Na Instagramie Victorii pojawiło się dziś zdjęcie, na którym projektantka śmieje się z żartu swojego męża stojącego obok. Zdjęcie podpisała żartem, mówiąc, że David jest podobno nudny, ona nigdy się nie uśmiecha, a ich małżeństwo miało nie przetrwać. Dziś świętują 23. rocznicę ślubu i uchodzą za jedną z najbardziej zgodnych par show-biznesu. Ich małżeństwu nigdy nie zaszkodziły skandale i tajemnice. Od zawsze tworzą zgodny duet, który wspiera się w każdej dziedzinie życia. Wspólnie doczekali się również czwórki dzieci: Brooklyna, Cruza, Romeo oraz Harper Seven. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Niezwykła suknia Victorii Beckham na ślubie Brooklyna

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.