Julia Kamińska
Fot. Instagram @_julia_kaminska/Zara/eobuwie
GET THE LOOK

Ubierz się, jak Julia Kamińska! Aktorka postawiła na sukienkę z sieciówki!

Wiemy, jak odtworzyć tę stylizację!

Aleksandra Frankowska 11 sierpnia 2021 14:27
Julia Kamińska
Fot. Instagram @_julia_kaminska/Zara/eobuwie

Julia Kamińska największą popularność zdobyła dzięki roli w serialu BrzydUla, gdzie wcieliła się w tytułową Ulę Cieplak. Jej przemianę z brzydkiego kaczątka w pięknego łabędzia obserwowała cała Polska. Tym samym aktorka zdobyła rzeszę fanów, którzy chętnie śledzą jej konto na Instagramie. Tam aktorka niedawno udostępniła fotografię w czerwonej sukience, którą – jak się okazuje – można kupić w sieciówce! Wiemy, jak odtworzyć jej stylizację.

Czytaj też: Tak wyglądać będzie BrzydUla po metamorfozie!

Trendy lato 2021: Julia Kamińska w czerwonej sukience z Zary

Julia Kamińska na zdjęciu zaprezentowała się w czerwonej, przypominającej satynę czerwonej sukience do ziemi. To model dostępny w Zarze, za jedyne 119 zł. Rozpuszczone, czekoladowe włosy aktorki dodały jej szyku, a stylizację Kamińska wykończyła dodatkowo czerwonymi klapkami na obcasie. Podobne znaleźliśmy w sklepie eObuwie z kolekcji Evy Longorii, w cenie 339 zł.

Kamińska wygląda przepięknie. Widać, że czerwony to zdecydowanie jej kolor, który znakomicie podkreśla jej urodę niczym królewny Śnieżki. Stylizacja, którą wybrała nadawałaby się idealnie na wesele, a zestawiona z ramoneską również na randkę czy eleganckie wyjście.

Jak Wam się podoba jej look? 

Czerwona sukienka Zara
Fot. Zara

Zara, 119 zł

Czerwone klapki
Fot. eobuwie

Eva Longoria, 339 zł

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.