Charlotte York
Fot. Gotham/GC Images/Zalando/P&C/Renee/Kazar
O tym się mówi!

Ubierz się jak Charlotte York z Seksu w Wielkim Mieście!

Ponadczasowe połączenie kolorów!

Aleksandra Frankowska 29 lipca 2021 15:27
Charlotte York
Fot. Gotham/GC Images/Zalando/P&C/Renee/Kazar

W Nowym Jorku trwają właśnie nagrania do kolejnego sezonu Seksu w Wielkim Mieście, And Just Like That. W role główne ponownie wcielą się Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon oraz Kristin Davis. Ostatnia z nich, grająca Charlotte York (nazwisko panieńskie) zaprezentowała się niedawno w przepięknej letniej stylizacji z planu. Wiemy, jak odtworzyć jej strój, wybierając ubrania z sieciówek!

Czytaj też: Szpilki od Manolo Blahnika i broszka z różą! Te dodatki Carrie Bradshaw założy ponownie!

Ponadczasowa elegancja Charlotte York

We wspomnianej scenie Charlotte ma na sobie długą plisowaną spódnicę w intensywno niebieskim kolorze w białe kropki, a do tego białą bluzkę w lekko hiszpańskim stylu, z bufiastymi rękawami. Talię podkreśla jej musztardowy pasek, a kolejnym dodatkiem są również musztardowe szpilki. W ręku trzyma przepiękny kuferek. To idealna stylizacja na spacer po mieście, zwłaszcza takim jak Nowy Jork. 

Zobacz również: Ubierz się jak Sarah Jessica Parker na planie nowego sezonu Seksu w Wielkim Mieście!

Ubierz się jak Charlotte York

Zrobiliśmy małe rozeznanie i znaleźliśmy podobne ubrania, które miała na sobie Kristin Davis grając Charlotte York. Niebieską spódnicę w kropki można znaleźć w sklepie Peek Cloppenburg w cenie 199,99 zł.

Bluzka w stylu hiszpańskim w białym kolorze to Missguided, w cenie 149 zł, zaś pasek podkreślający talię to Kazar w cenie 99 zł. Szpilki udało nam się znaleźć w Renee, a kosztują one 109,99 zł!  

Spódnica w kropki
Fot. P&C

Peek&Clopenburg, 199,99zł

Biała hiszpanka
Fot. Missguided

Missguided, 149,00 zł

Musztardowe szpilki
Fot. Renee

Renee, 109,99 zł

Musztardowy pasek
Fot. Kazar

Kazar, 99 zł

Charlotte York
Fot. Gotham/GC Images/Zalando/P&C/Renee/Kazar

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Tłum gwiazd, laureaci konkursu i niezwykły muzyczny gość. Tak zapamiętamy VIVA! Photo Awards 2023

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA BOSACKA: opowieść o miłości, rozstaniu, przebaczeniu i nowym początku. ANASTAZJA I TOMEK JAKUBIAK: scenariusz na znalezienie wielkiej miłości. EWA KRAWCZYK: Krzysztof, moja miłość. ROSALYNN I JIMMY CARTER: historia niezwykłego związku. JAN EMIL MŁYNARSKI: muzyka to krok w stronę wolności. WANDA TRACZYK-STAWSKA: o najpiękniejszej Wigilii w obozie jenieckim w 1944 roku.