Czarne suknie na gali Złote Globy 2018
Fot. East News/Julianne Moore, Helen Mirren, Eva Longoria, Nicole Kidman, Kate Hudson
ZE ŚWIATA MODY

Dlaczego aktorki założyły w tym roku… czarne kreacje na Złote Globy?

Marcin Brzeziński 7 stycznia 2018 12:55
Czarne suknie na gali Złote Globy 2018
Fot. East News/Julianne Moore, Helen Mirren, Eva Longoria, Nicole Kidman, Kate Hudson

Jaki kolor będzie dominował na tegorocznym rozdaniu Złotych Globów, które będzie miało miejsce 7 stycznia w Beverly Hills? Wszystko wskazuje, że będzie to… czerń. Czarne będą nie tylko smokingi przybyłych na uroczystość mężczyzn, ale też kreacje pojawiających się w hotelu Beverly Hilton aktorek. Gwiazdy postanowiły na tegoroczne Złote Globy 2018 przyjść ubrane na czarno, aby zademonstrować swoje poparcie dla akcji #metoo i pokazać, że problem molestowania seksualnego jest powszechny w zdominowanym przez mężczyzn świecie filmu.

 

Polecamy też: Sarah Jessica Parker, Sienna Miller i... Zobaczcie największe wpadki z tegorocznych Złotych Globów!
 

Kto założy czarną kreację na Złote Globy?

Kto wybierze tego wieczoru czerń? O swoim przystąpieniu do akcji poinformowały już oficjalnie m.in. Meryl Streep, Jessica Chastain i Emma Stone. A że tego dnia zobaczymy na scenie jeszcze m.in. Isabelle Huppert, Nicole Kidman, Penelopę Cruz, Sarah Jessicę Parker, Halle Berry, Christinę Hendricks, Shirley MacLaine, Sharon Stone, Alicię Vikander i Emmę Watson ta lista może się przedłużyć o kolejne słynne nazwiska. Szczególne wrażenie wywarłoby zaś to, jeśli na poparcie akcji zdecydowałaby się tegoroczna laureatka The Cecil B. DeMille Award, powszechnie uwielbiana Oprah Winfrey. A swoją drogą ciekawe, czy w tym roku czekają nas również Oscary… w czerni?

 

Czarne suknie na gali Złote Globy 2018
Fot. East News

Lady Gaga, Meryl Streep i Blake Lively w czarnych sukniach na Złotych Globach z poprzednich lat.

 

Polecamy też: Oto najlepsze kreacje z gali Złotych Globów! Zgadzacie się z moim wyborem?

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.