Trend 2018 biżuteria na nos
Fot. Pinterest
ZE ŚWIATA MODY

Londyńska projektantka stworzyła kolekcję biżuterii zakładanej na nos!

Czy ten trend się przyjmie?

Marcin Brzeziński 23 kwietnia 2018 16:00
Trend 2018 biżuteria na nos
Fot. Pinterest

Londyńska projektantka Joanne T. stworzyła niezwykłą kolekcję biżuterii, którą zakłada się… na nos. I nie są to wcale kolczyki, które widzieliśmy np. u Givenchy. Joanne T. proponuje rodzaj cienkich złotych drucików ozdobionych perłami, które zdobią w efektowny sposób cały organ węchu. I to w kilku zupełnie różnych fasonach!

Nowy trend: biżuteria na nos

Urodzona w Malezji absolwentka londyńskiego Central Saint Martins inspirowała się w swych poszukiwaniach plemiennymi ozdobami, lecz jej biżuteria ma znacznie subtelniejszy charakter. Jednak, mimo że tak subtelna, od razu przykuwa uwagę. I o to też chodzi Joanne T. , która swymi projektami chce wywołać dyskusję na temat współczesnego rozumienia piękna. „Dlaczego można robić sobie operacje plastyczne nosa i nikt się temu nie dziwi? A ozdobiony perłami nos wzbudza taką konsternację?”, pyta.

A my zaś zastanawiamy się, czy właśnie narodził się nowy trend czyli „nosowa” biżuteria. A wy, jak sądzicie?

Trend 2018 biżuteria na nos
Fot. Pinterest

Trend 2018 biżuteria na nos
Fot. Pinterest

Trend 2018 biżuteria na nos
Fot. Pinterest

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Trener personalny DANIEL QCZAJ zdobył się na coming out. Co mu dała ta decyzja, a co zabrała? ALŻBETA LENSKA dwa lata temu o mało nie umarła. To wydarzenie w zaskakujący sposób zmieniło jej życie. W VIVIE! na Lato cykl Ona o Niej – MAŁGORZATA POTOCKA o KALINIE JĘDRUSIK: „Przez jednych kochana, przez innych nienawidzona. Polska Marilyn Monroe…”. W cyklu Sztuka gotowania – AGNIESZKA MACIĄG zdradza, jak zatrzymać młodość. W Podróżach z Historią – kultowe miejsca: magiczna leśniczówka w Praniu, Krzyże „lepsze niż Paryże…”.