Trend 2018 biżuteria na nos
Fot. Pinterest
ZE ŚWIATA MODY

Londyńska projektantka stworzyła kolekcję biżuterii zakładanej na nos!

Czy ten trend się przyjmie?

Marcin Brzeziński 23 kwietnia 2018 16:00
Trend 2018 biżuteria na nos
Fot. Pinterest

Londyńska projektantka Joanne T. stworzyła niezwykłą kolekcję biżuterii, którą zakłada się… na nos. I nie są to wcale kolczyki, które widzieliśmy np. u Givenchy. Joanne T. proponuje rodzaj cienkich złotych drucików ozdobionych perłami, które zdobią w efektowny sposób cały organ węchu. I to w kilku zupełnie różnych fasonach!

Nowy trend: biżuteria na nos

Urodzona w Malezji absolwentka londyńskiego Central Saint Martins inspirowała się w swych poszukiwaniach plemiennymi ozdobami, lecz jej biżuteria ma znacznie subtelniejszy charakter. Jednak, mimo że tak subtelna, od razu przykuwa uwagę. I o to też chodzi Joanne T. , która swymi projektami chce wywołać dyskusję na temat współczesnego rozumienia piękna. „Dlaczego można robić sobie operacje plastyczne nosa i nikt się temu nie dziwi? A ozdobiony perłami nos wzbudza taką konsternację?”, pyta.

A my zaś zastanawiamy się, czy właśnie narodził się nowy trend czyli „nosowa” biżuteria. A wy, jak sądzicie?

Trend 2018 biżuteria na nos
Fot. Pinterest

Trend 2018 biżuteria na nos
Fot. Pinterest

Trend 2018 biżuteria na nos
Fot. Pinterest

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA SMASZCZ-KURZAJEWSKA Kiedy zebrała siły po dramatycznych życiowych wydarzeniach, musiała zmierzyć się z rozwodem… O zawrotnej karierze, jej załamaniu i reaktywacji opowiada lider zespołu Papa D. – PAWEŁ STASIAK. ROMA LIGOCKA o życiu z traumą Holocaustu, relacji kat–ofiara i swoich książkach. JUDY GARLAND – ofiara Hollywood.