Trend 2018 biżuteria na nos
Fot. Pinterest
ZE ŚWIATA MODY

Londyńska projektantka stworzyła kolekcję biżuterii zakładanej na nos!

Czy ten trend się przyjmie?

Marcin Brzeziński 23 kwietnia 2018 16:00
Trend 2018 biżuteria na nos
Fot. Pinterest

Londyńska projektantka Joanne T. stworzyła niezwykłą kolekcję biżuterii, którą zakłada się… na nos. I nie są to wcale kolczyki, które widzieliśmy np. u Givenchy. Joanne T. proponuje rodzaj cienkich złotych drucików ozdobionych perłami, które zdobią w efektowny sposób cały organ węchu. I to w kilku zupełnie różnych fasonach!

Nowy trend: biżuteria na nos

Urodzona w Malezji absolwentka londyńskiego Central Saint Martins inspirowała się w swych poszukiwaniach plemiennymi ozdobami, lecz jej biżuteria ma znacznie subtelniejszy charakter. Jednak, mimo że tak subtelna, od razu przykuwa uwagę. I o to też chodzi Joanne T. , która swymi projektami chce wywołać dyskusję na temat współczesnego rozumienia piękna. „Dlaczego można robić sobie operacje plastyczne nosa i nikt się temu nie dziwi? A ozdobiony perłami nos wzbudza taką konsternację?”, pyta.

A my zaś zastanawiamy się, czy właśnie narodził się nowy trend czyli „nosowa” biżuteria. A wy, jak sądzicie?

Trend 2018 biżuteria na nos
Fot. Pinterest

Trend 2018 biżuteria na nos
Fot. Pinterest

Trend 2018 biżuteria na nos
Fot. Pinterest

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.