Trend 2018 biżuteria na nos
Fot. Pinterest
ZE ŚWIATA MODY

Londyńska projektantka stworzyła kolekcję biżuterii zakładanej na nos!

Czy ten trend się przyjmie?

Marcin Brzeziński 23 kwietnia 2018 16:00
Trend 2018 biżuteria na nos
Fot. Pinterest

Londyńska projektantka Joanne T. stworzyła niezwykłą kolekcję biżuterii, którą zakłada się… na nos. I nie są to wcale kolczyki, które widzieliśmy np. u Givenchy. Joanne T. proponuje rodzaj cienkich złotych drucików ozdobionych perłami, które zdobią w efektowny sposób cały organ węchu. I to w kilku zupełnie różnych fasonach!

Nowy trend: biżuteria na nos

Urodzona w Malezji absolwentka londyńskiego Central Saint Martins inspirowała się w swych poszukiwaniach plemiennymi ozdobami, lecz jej biżuteria ma znacznie subtelniejszy charakter. Jednak, mimo że tak subtelna, od razu przykuwa uwagę. I o to też chodzi Joanne T. , która swymi projektami chce wywołać dyskusję na temat współczesnego rozumienia piękna. „Dlaczego można robić sobie operacje plastyczne nosa i nikt się temu nie dziwi? A ozdobiony perłami nos wzbudza taką konsternację?”, pyta.

A my zaś zastanawiamy się, czy właśnie narodził się nowy trend czyli „nosowa” biżuteria. A wy, jak sądzicie?

Trend 2018 biżuteria na nos
Fot. Pinterest

Trend 2018 biżuteria na nos
Fot. Pinterest

Trend 2018 biżuteria na nos
Fot. Pinterest

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…