Barbara Łubko 7 kwietnia 2017 07:00
1/9
Pastele na wiosnę 2017
Copyright @ONS/East News
1/9

Moda kocha kontrasty. W tym sezonie na czasie są zarówno nasycone kolory takie jak fuksja czy zielony, które królują na wybiegach, ale także delikatniejsze pastelowe barwy. Gwiazdy też stawiają albo na look w wyrazistym kolorze (hitem jest teraz żółty) albo wybierają delikatniejszą opcję.

Pastele są spokojne, pozwalają więc na zabawę formą i zdobieniami. Tu można poszaleć zdecydowanie bardziej niż w przypadku mocnych kolorów. Pastele świetnie prezentują się na zwiewnych tiulach i połyskujących satynowych elementach. Sprawdzają się na wieczór – zwiewna sukienka maksi to doskonały wybór.

Jak nosić pastele?

Zamiast na jeden kolor, możemy w stylizacji połączyć kilka pastelowych barw – większość delikatnych kolorów gra ze sobą idealnie.

Pastele zawsze doskonale grają z bielą. Połączenie ich z połyskującymi tkaninami też prezentuje się pięknie. Tym bardziej, że tej wiosny materiały z metalicznym połyskiem to prawdziwy hit.Sukienka, Prada/Net-a-porter.com, ok. 9900 zł; kolczyki, Apart, 449 zł; kapelusz, Maison Michel/Net-a-porter.com, ok. 2100 zł; szpilki, Balenciaga/Matchesfashion.com, 2385 zł; torebka, Valentino/Farfetch.com, ok. 4200 zł; spódnica, Marni/Net-a-porter.com, ok. 5100 zł.

W galerii najciekawsze pastelowe stylizacje gwiazd. Weź z nich przykład!

Zobacz także: Wiosna w rozkwicie! Gwiazdy pokochały kwiatowe wzory! Jak nosić je w ich stylu?

2/9
Omenaa Mensah w pastelowej stylizacji
Copyright @East News
2/9

3/9
Katarzyna Zielińska w pastelowej stylizacji
Copyright @ONS
3/9

4/9
Edyta Herbuś w pastelowej stylizacji
Copyright @East News
4/9

5/9
Hanna Lis w pastelowej stylizacji
Copyright @East News
5/9

6/9
Weronika Rosati w pastelowej stylizacji
Copyright @East News
6/9

7/9
Lady Gaga w pastelowej stylizacji
Copyright @East News
7/9

8/9
Margaret w pastelowej stylizacji
Copyright @ONS
8/9

9/9
Katarzyna Smutniak
Copyright @ONS
9/9

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.