Barbara Łubko 7 kwietnia 2017 07:00
1/9
Pastele na wiosnę 2017
Copyright @ONS/East News
1/9

Moda kocha kontrasty. W tym sezonie na czasie są zarówno nasycone kolory takie jak fuksja czy zielony, które królują na wybiegach, ale także delikatniejsze pastelowe barwy. Gwiazdy też stawiają albo na look w wyrazistym kolorze (hitem jest teraz żółty) albo wybierają delikatniejszą opcję.

Pastele są spokojne, pozwalają więc na zabawę formą i zdobieniami. Tu można poszaleć zdecydowanie bardziej niż w przypadku mocnych kolorów. Pastele świetnie prezentują się na zwiewnych tiulach i połyskujących satynowych elementach. Sprawdzają się na wieczór – zwiewna sukienka maksi to doskonały wybór.

Jak nosić pastele?

Zamiast na jeden kolor, możemy w stylizacji połączyć kilka pastelowych barw – większość delikatnych kolorów gra ze sobą idealnie.

Pastele zawsze doskonale grają z bielą. Połączenie ich z połyskującymi tkaninami też prezentuje się pięknie. Tym bardziej, że tej wiosny materiały z metalicznym połyskiem to prawdziwy hit.Sukienka, Prada/Net-a-porter.com, ok. 9900 zł; kolczyki, Apart, 449 zł; kapelusz, Maison Michel/Net-a-porter.com, ok. 2100 zł; szpilki, Balenciaga/Matchesfashion.com, 2385 zł; torebka, Valentino/Farfetch.com, ok. 4200 zł; spódnica, Marni/Net-a-porter.com, ok. 5100 zł.

W galerii najciekawsze pastelowe stylizacje gwiazd. Weź z nich przykład!

Zobacz także: Wiosna w rozkwicie! Gwiazdy pokochały kwiatowe wzory! Jak nosić je w ich stylu?

2/9
Omenaa Mensah w pastelowej stylizacji
Copyright @East News
2/9

3/9
Katarzyna Zielińska w pastelowej stylizacji
Copyright @ONS
3/9

4/9
Edyta Herbuś w pastelowej stylizacji
Copyright @East News
4/9

5/9
Hanna Lis w pastelowej stylizacji
Copyright @East News
5/9

6/9
Weronika Rosati w pastelowej stylizacji
Copyright @East News
6/9

7/9
Lady Gaga w pastelowej stylizacji
Copyright @East News
7/9

8/9
Margaret w pastelowej stylizacji
Copyright @ONS
8/9

9/9
Katarzyna Smutniak
Copyright @ONS
9/9

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.