Fot. East News
ZE ŚWIATA MODY

Teraz to skóra rządzi na czerwonych dywanach! Jak ją nosić, by zachwycać stylizacją?

Sabina Zięba 19 grudnia 2017 17:00
Fot. East News

Czerń zawsze jest najbezpieczniejszym kolorem na każdą sytuację i wieczorne wyjście. Jak jednak sprawić, by taka stylizacja zapadała w pamięć? To proste - najlepiej urozmaicić ją skórzanym elementem. W ostatnim czasie mimo dużych mrozów, gwiazdy wyjątkowo często stawiają na ramoneski, czyli kurtki, które przeszły do kanonu klasyki. Każdemu outfitowi dodają pazura oraz wprowadzają trochę nonszalancji. Na taki pomysł wpadł niedawno Dawid Woliński, a także Jessica Mercedes oraz Maffashion.

Fot. East News

Dawid Woliński, Selena Gomez oraz Jessica Mercedes w stylizacjach ze skórzanymi elementami.

Polecamy też: Moda na welur po raz kolejny powraca w wielkim stylu! Jak go nosić?

Jednak nie tylko kultowe ramoneski rządzą teraz na czerwonych dywanach. Dobrym wyborem są również skórzane spodnie, jak u Seleny Gomez, czy pasek, tak jak u Karoliny Szostak. Czasem już delikatny akcent sprawia, że stylizacja robi wrażenie - Klaudia Halejcio uzyskała taki efekt dzięki oryginalnym rękawom. Należy jednak pamiętać, by nie przesadzić z ilością, gdyż nasz look może być trochę przerysowany. Najbezpieczniej jest ubrać tylko jeden skórzany element. 

TAGI #trendy

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.