Zobaczcie, jak wyglądają! Kto się na nie skusi?

Sabina Zięba 28 czerwca 2018 08:44

Od momentu, gdy powstała firma Ray Ban, czyli od 1937 roku, jej produkty są cenione na całym świecie. Zawdzięcza to głównie gwiazdom Hollywood i celebrytom, którzy upodobali sobie modele Aviator, Clubmaster i Wayfarer. Pierwszy z nich został skonstruowany z myślą o pilotach, jednak szybko zyskał sympatię stylowych mężczyzn, a później kobiet. Szczególnie w latach 80., kiedy do kin wszedł „Top Gun” z Tomem Cruisem, aviatory stały się niezwykle popularne. 

Teraz marka stworzyła nowy niebywały projekt, czyli szczerozłoty model The Wings 24-Carat Gold Limited Edition! Ich szkło, oprawki i zauszniki pokrywa warstwa 24-karatowego złota, a okularom odjęto kilka nadprogramowych gramów, by były lżejsze i wygodniejsze w noszeniu. Oprócz tego na złotej powierzchni wygrawerowano logo Ray-Ban, a sam kształt został lepiej wyprofilowany. To limitowana edycja, która liczy sobie tylko 500 sztuk i kosztuje... 518 dolarów. 

Sprawdźcie, jak wygląda ten niezwykły projekt w naszej galerii! Dowiecie się również, które gwiazdy już pokochały tę markę. Skusilibyście się na taki dodatek?  

1/9
Copyright @Materiały prasowe
1/9

Nowy model Aviatorów pokrytych 24-karatowym złotem.

2/9
Copyright @ONS
2/9

Tom Cruise

3/9
Copyright @East News
3/9

Jennifer Aniston

4/9
Copyright @East News
4/9

Ryan Gosling

5/9
Copyright @ONS
5/9

Lady Gaga

6/9
Copyright @ONS
6/9

David Beckham

7/9
Copyright @ONS
7/9

księżna Kate

8/9
Copyright @East News
8/9

Matthew McConaughey

9/9
Copyright @East News
9/9

Jamie Dornan

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.