Zobaczcie, jak wyglądają! Kto się na nie skusi?

Sabina Zięba 28 czerwca 2018 08:44

Od momentu, gdy powstała firma Ray Ban, czyli od 1937 roku, jej produkty są cenione na całym świecie. Zawdzięcza to głównie gwiazdom Hollywood i celebrytom, którzy upodobali sobie modele Aviator, Clubmaster i Wayfarer. Pierwszy z nich został skonstruowany z myślą o pilotach, jednak szybko zyskał sympatię stylowych mężczyzn, a później kobiet. Szczególnie w latach 80., kiedy do kin wszedł „Top Gun” z Tomem Cruisem, aviatory stały się niezwykle popularne. 

Teraz marka stworzyła nowy niebywały projekt, czyli szczerozłoty model The Wings 24-Carat Gold Limited Edition! Ich szkło, oprawki i zauszniki pokrywa warstwa 24-karatowego złota, a okularom odjęto kilka nadprogramowych gramów, by były lżejsze i wygodniejsze w noszeniu. Oprócz tego na złotej powierzchni wygrawerowano logo Ray-Ban, a sam kształt został lepiej wyprofilowany. To limitowana edycja, która liczy sobie tylko 500 sztuk i kosztuje... 518 dolarów. 

Sprawdźcie, jak wygląda ten niezwykły projekt w naszej galerii! Dowiecie się również, które gwiazdy już pokochały tę markę. Skusilibyście się na taki dodatek?  

1/9
Copyright @Materiały prasowe
1/9

Nowy model Aviatorów pokrytych 24-karatowym złotem.

2/9
Copyright @ONS
2/9

Tom Cruise

3/9
Copyright @East News
3/9

Jennifer Aniston

4/9
Copyright @East News
4/9

Ryan Gosling

5/9
Copyright @ONS
5/9

Lady Gaga

6/9
Copyright @ONS
6/9

David Beckham

7/9
Copyright @ONS
7/9

księżna Kate

8/9
Copyright @East News
8/9

Matthew McConaughey

9/9
Copyright @East News
9/9

Jamie Dornan

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.