Tomasz Ossoliński w Rzymie
Fot. Magda Wunsche i Agnieszka Samsel
ZE ŚWIATA MODY

Już jutro pokaz Tomasza Ossolińskiego. Specjalnie dla Was relacja na żywo na fanpage'u Vivy! i viva.pl!

Piotr Wojtasik 12 grudnia 2016 14:45
Tomasz Ossoliński w Rzymie
Fot. Magda Wunsche i Agnieszka Samsel

Już jutro pokaz Tomasza Ossolińskiego o tajemniczo brzmiącej nazwie „Shadows” w tłumaczeniu na język polski - cienie. Po świetnie przyjętej kolekcji inspirowanej Podhalem „Bukovina”, która została pokazana na Torze Wyścigów Konnych na Służewcu w zeszłym roku, z Tomaszem spotykamy się znowu, tym razem na warszawskim Żoliborzu.

 

Polecamy też: Kultowe zdjęcia VIVY! Nagi Tomasz Ossoliński. Rozebrał się na sesji, mimo że nie było tego w planach

 

Pokaz Shadows/Cienie Tomasza Ossolińskiego

Tylko u nas będziecie mogli śledzić pokaz mody najnowszej kolekcji Tomasza Ossolińskiego na żywo! Za pośrednictwem Facebooka Vivy! oraz na stronie www.viva.pl.  Relację rozpoczniemy od pokazania gwiazd na czerwonym dywanie: porozmawiamy z nimi, a później jako pierwsi pokażemy nową kolekcję Tomasza Ossolińskiego zatytułowaną „Shadows/Cienie”. Co możemy zdradzić? Projektant przy jej tworzeniu inspirował się włoskim malarstwem. We wtorek 13 grudnia zaprezentuje zarówno damską, jak i męską kolekcję. Wśród gości, którzy potwierdzili swoje przybycie, znalazła się absolutna czołówka polskiego show-biznesu! Zapraszamy już jutro od około 21:20 na Facebooka VIVY! oraz na stronę www.viva.pl.

Bądźcie z nami!

 

Polecamy także: A jak Tomasz Ossoliński skomentował nagie zdjęcia swoich kolegów projektantów z sesji do najnowszego numeru VIVA! MODA?

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?