Tomasz Ossoliński w Rzymie
Fot. Magda Wunsche i Agnieszka Samsel
ZE ŚWIATA MODY

Już jutro pokaz Tomasza Ossolińskiego. Specjalnie dla Was relacja na żywo na fanpage'u Vivy! i viva.pl!

Piotr Wojtasik 12 grudnia 2016 14:45
Tomasz Ossoliński w Rzymie
Fot. Magda Wunsche i Agnieszka Samsel

Już jutro pokaz Tomasza Ossolińskiego o tajemniczo brzmiącej nazwie „Shadows” w tłumaczeniu na język polski - cienie. Po świetnie przyjętej kolekcji inspirowanej Podhalem „Bukovina”, która została pokazana na Torze Wyścigów Konnych na Służewcu w zeszłym roku, z Tomaszem spotykamy się znowu, tym razem na warszawskim Żoliborzu.

 

Polecamy też: Kultowe zdjęcia VIVY! Nagi Tomasz Ossoliński. Rozebrał się na sesji, mimo że nie było tego w planach

 

Pokaz Shadows/Cienie Tomasza Ossolińskiego

Tylko u nas będziecie mogli śledzić pokaz mody najnowszej kolekcji Tomasza Ossolińskiego na żywo! Za pośrednictwem Facebooka Vivy! oraz na stronie www.viva.pl.  Relację rozpoczniemy od pokazania gwiazd na czerwonym dywanie: porozmawiamy z nimi, a później jako pierwsi pokażemy nową kolekcję Tomasza Ossolińskiego zatytułowaną „Shadows/Cienie”. Co możemy zdradzić? Projektant przy jej tworzeniu inspirował się włoskim malarstwem. We wtorek 13 grudnia zaprezentuje zarówno damską, jak i męską kolekcję. Wśród gości, którzy potwierdzili swoje przybycie, znalazła się absolutna czołówka polskiego show-biznesu! Zapraszamy już jutro od około 21:20 na Facebooka VIVY! oraz na stronę www.viva.pl.

Bądźcie z nami!

 

Polecamy także: A jak Tomasz Ossoliński skomentował nagie zdjęcia swoich kolegów projektantów z sesji do najnowszego numeru VIVA! MODA?

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.