Marta Żmuda Trzebiatowska, Viva! 23/2015
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
ZE ŚWIATA MODY

Marta Żmuda Trzebiatowska zachwyca w ciążowej stylizacji!

Czy widać już ciążowy brzuszek?

Redakcja VIVA! 19 grudnia 2019 18:45
Marta Żmuda Trzebiatowska, Viva! 23/2015
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Końcówka roku to prawdziwe baby boom wśród gwiazd. Swoją ciążę ostatnio ogłosiła Małgosia Rozenek, Anna Lewandowska a także Marta Żmuda Trzebiatowska. Aktorka spodziewa się drugiego dziecka i widać, że w ciąży promienieje. Przyszła mama wygląda niesamowicie, co można zauważyć na najnowszych zdjęciach na Instagramie artystki. Koniecznie zobaczcie!

Marta Żmuda Trzebiatowska w modnej stylizacji 

Na swoim Instastories artystka pokazała się w pięknej stylizacji w stylu boho. Suknia w biało-czarny wzór, z modnym w tym sezonie wiązaniem pod szyją. Outfit z pewnością sprawdzi się na wielkie wyjścia oraz świąteczne imprezy w gronie najbliższych. Ponadto, gwiazda pochwaliła się pięknym makijażem oraz włosami prosto z salonu - Atelier Stylissimo, z którego korzystają takie gwiazdy, jak Jessica Mercedes, Małgorzata Socha, a także Julia Wieniawa. 

Póki co na zdjęciach nie dopatrzymy się ciążowych krągłości u Marty Żmudy Trzebiatowskiej. Mimo to koniecznie zobaczcie zdjęcia, ewidentnie ciąża jej służy! Też tak uważacie?  

Zobacz zdjęcia
Fot. INSTAGRAM @mzmudatrzebiatowskaofficial

Zobacz zdjęcia
Fot. INSTAGRAM @mzmudatrzebiatowskaofficial

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.