Marta Żmuda Trzebiatowska, Viva! 23/2015
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
ZE ŚWIATA MODY

Marta Żmuda Trzebiatowska zachwyca w ciążowej stylizacji!

Czy widać już ciążowy brzuszek?

Redakcja VIVA! 19 grudnia 2019 18:45
Marta Żmuda Trzebiatowska, Viva! 23/2015
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Końcówka roku to prawdziwe baby boom wśród gwiazd. Swoją ciążę ostatnio ogłosiła Małgosia Rozenek, Anna Lewandowska a także Marta Żmuda Trzebiatowska. Aktorka spodziewa się drugiego dziecka i widać, że w ciąży promienieje. Przyszła mama wygląda niesamowicie, co można zauważyć na najnowszych zdjęciach na Instagramie artystki. Koniecznie zobaczcie!

Marta Żmuda Trzebiatowska w modnej stylizacji 

Na swoim Instastories artystka pokazała się w pięknej stylizacji w stylu boho. Suknia w biało-czarny wzór, z modnym w tym sezonie wiązaniem pod szyją. Outfit z pewnością sprawdzi się na wielkie wyjścia oraz świąteczne imprezy w gronie najbliższych. Ponadto, gwiazda pochwaliła się pięknym makijażem oraz włosami prosto z salonu - Atelier Stylissimo, z którego korzystają takie gwiazdy, jak Jessica Mercedes, Małgorzata Socha, a także Julia Wieniawa. 

Póki co na zdjęciach nie dopatrzymy się ciążowych krągłości u Marty Żmudy Trzebiatowskiej. Mimo to koniecznie zobaczcie zdjęcia, ewidentnie ciąża jej służy! Też tak uważacie?  

Zobacz zdjęcia
Fot. INSTAGRAM @mzmudatrzebiatowskaofficial

Zobacz zdjęcia
Fot. INSTAGRAM @mzmudatrzebiatowskaofficial

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANNA I TOMASZ SEKIELSCY – znany dziennikarz mówi o żonie, że jest jak… „żona mafiozo”. Dlaczego? BERENICE MARLOHE – kim by została, gdyby nie rola dziewczyny Bonda? MEGHAN i HARRY w osobistej krucjacie przeciwko brytyjskiej monarchii. REMIGIUSZ MRÓZ o tym, jak zarobił pierwszy milion, gdzie szuka natchnienia i o końcu miłości.