Kożuchowska-jesienna-stylizacja-2020
Fot. Instagram/MałgorzataKożuchowska
VIVA! Shopping

Małgorzata Kożuchowska w najmodniejszych butach na jesień 2020!

Niestety nie wszystkim się podobają!

Redakcja VIVA! 8 października 2020 14:28
Kożuchowska-jesienna-stylizacja-2020
Fot. Instagram/MałgorzataKożuchowska

Małgorzata Kożuchowska to aktorka, która od lat zaskakuje wyczuciem stylu i najnowszych trendów. Nie boi się eksperymentować i odważnie łączyć klasyczne elementy garderoby z nowoczesnymi, modnymi dodatkami. Jej stylizacje wzbudzają zachwyt w mediach społecznościowych, aktorka bez wątpienia jest inspiracją dla wielu kobiet. Nasz uwagę ostatnio wzbudziła stylizacja, w pięknej sukience w kwiaty w kolorze fuksji, czarnym klasycznych żakiecie i bardzo modnym fasonie butów. Te buty opanowały nie tylko wybiegi, ale również światowe ulice. Niestety nie wszystkim fanom stylu Kożuchowskiej, przypadły do gustu. Sukienka pochodzi z najnowszej kolekcji bizuu fashion, natomiast żakiet Celine.

Wszystko pięknie, tylko te buty 😳wiem... nie ogarniam mody.... Ale jakoś mnie one nie przekonują... Poza tym jak zawsze piękna Pani Małgosia 😍

Do butów wszystko pięknie ! Buty jak dla mnie okropność 🙌😂

Pięknie. Tylko buty ..... no trochę zaburzają mi Pani nienaganny wizerunek 🙊

Buty exxxtra, bossskie wręcz ♥️

Buty idealne właśnie 😍😂❤️

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.