Kożuchowska-jesienna-stylizacja-2020
Fot. Instagram/MałgorzataKożuchowska
VIVA! Shopping

Małgorzata Kożuchowska w najmodniejszych butach na jesień 2020!

Niestety nie wszystkim się podobają!

Redakcja VIVA! 8 października 2020 14:28
Kożuchowska-jesienna-stylizacja-2020
Fot. Instagram/MałgorzataKożuchowska

Małgorzata Kożuchowska to aktorka, która od lat zaskakuje wyczuciem stylu i najnowszych trendów. Nie boi się eksperymentować i odważnie łączyć klasyczne elementy garderoby z nowoczesnymi, modnymi dodatkami. Jej stylizacje wzbudzają zachwyt w mediach społecznościowych, aktorka bez wątpienia jest inspiracją dla wielu kobiet. Nasz uwagę ostatnio wzbudziła stylizacja, w pięknej sukience w kwiaty w kolorze fuksji, czarnym klasycznych żakiecie i bardzo modnym fasonie butów. Te buty opanowały nie tylko wybiegi, ale również światowe ulice. Niestety nie wszystkim fanom stylu Kożuchowskiej, przypadły do gustu. Sukienka pochodzi z najnowszej kolekcji bizuu fashion, natomiast żakiet Celine.

Wszystko pięknie, tylko te buty 😳wiem... nie ogarniam mody.... Ale jakoś mnie one nie przekonują... Poza tym jak zawsze piękna Pani Małgosia 😍

Do butów wszystko pięknie ! Buty jak dla mnie okropność 🙌😂

Pięknie. Tylko buty ..... no trochę zaburzają mi Pani nienaganny wizerunek 🙊

Buty exxxtra, bossskie wręcz ♥️

Buty idealne właśnie 😍😂❤️

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.