Jennifer Lopez
Fot. Getty Images
Ze świata urody

Kim jest polska sobowtórka Jennifer Lopez? Gwiazda jest zachwycona jej zdjęciami!

Nie można odmówić jej podobieństwa do latynoskiej wokalistki!

Aleksandra Frankowska 14 lipca 2020 14:31
Jennifer Lopez
Fot. Getty Images

Wiele kobiet na świecie stara się upodobnić do J. Lo, która w ich oczach jest ideałem kobiecego piękna. Okazuje się, że w Polsce gwiazda również ma swoją fankę, która jest do niej niezwykle podobna! Monika Chojdak na swoim Instagramie wiernie odwzorowuje stylizacje piosenkarki, co doceniła sama Lopez!

Jennifer Lopez ma w Polsce sobowróta!

Polka, która na swoim Instagramie „Be like J.Lo” upodabnia się do swojej idolki to Monika Chojdak. Okazuje się, że nie tylko wygląda, ale również śpiewa – tak jak amerykańska gwiazda. Polka swoją karierę muzyczną rozpoczynała w programie Droga Do Gwiazd, a w 2004 roku została członkinią zespołu Queens, z którym wydała dwie płyty. Brała również udział w eliminacjach do Krajowego Finału Konkursu Piosenki Eurowizji, zajmując zaszczytne drugie miejsce z utworem I fell in love. Miała również okazuję brać udział w takich programach jak The Voice Of Poland oraz Bitwa na Głosy.

J. Lo. Doceniła polską wokalistkę na Instagramie!

Zdjęcia ukazujące podobizny Moniki i Jennifer Lopez dostrzegła sama gwiazda, która najpierw zostawiła pod nimi kilka serduszek, aż w końcu zaczęła obserwować jej profil. Jedno z kolaży wyróżniła również na swoim InstaStory, co od razu przyniosło Monice Chojdak wielu nowych obserwatorów! Wszyscy chcieli zobaczyć, kim jest tajemnicza kobieta wyglądająca niemal jak Jenny. Nic w tym dziwnego – naprawdę można się pomylić!

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.