Julia Wieniawa, VIVA! nr 17, sierpień 2019
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
Z życia gwiazd

Julia Wieniawa kupiła nieziemski apartament za 2 miliony złotych!

To co planuje zaaranżować na dachu, bardzo Was zaskoczy!

Aleksandra Frankowska 14 lipca 2020 12:31
Julia Wieniawa, VIVA! nr 17, sierpień 2019
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Aktorka młodego pokolenia jest ostatnio bardzo na czasie. Wieniawa dostaje coraz więcej propozycji głównych ról i świetnie odnajduje się w towarzyskim życiu show-biznesowego świata. Młoda gwiazda jakiś czas temu kupiła w Warszawie przepiękny apartament, który kosztował ją aż 2 miliony złotych. Wieniawa chętnie chwali się zdjęciami swoich ekskluzywnych wnętrz na Instagramie, co jakiś czas opowiadając obserwatorom o zmianach i nowościach, które planuje jeszcze wcielić w życie w mieszkaniu.

Wiemy, jak Julia Wieniawa urządzi swoje najnowsze mieszkanie 2020

Julia Wieniawa w wielu wywiadach przyznaje, że inwestycja kapitału w nieruchomości bardzo ją interesuje. Apartament, który aktualnie urządza to już jej trzecie mieszkanie. Młoda aktorka przyznaje, że kupno mieszkania to lepszy sposób na ulokowanie pieniędzy niż lokata oszczędnościowa w banku.

Warszawski apartament Wieniawy znajduje się w bliskiej lokalizacji do mieszkania fotografa Marcina Tyszki, z którym po sąsiedzku przyjaźni się młoda aktorka. Jego wnętrza również bardzo ją inspirują i nie ukrywa, że czerpie z nich mnóstwo pomysłów, jednak najbardziej skłania się ku stylowi balijskiemu, który wynika z zamiłowania aktorki do podróży. Jej serce skradły między innymi niezwykłe, indonezyjskie lampy.

Marzą mi się lampy, które widziałam w Indonezji podczas wakacji na Bali. Poza tym dzielnica, w której je kupiłam, jest bardzo zielona. Więc będzie bosko!

Julia Wieniawa w nowym apartamencie ma aż trzy balkony

Aktorka w jednym z wywiadów zdradziła również, że nie wyobraża sobie mieszkania bez możliwości spędzenia czasu na świeżym powietrzu. Konieczny w jej przypadku był więc taras. W nowym mieszkaniu, ma aż trzy balkony! Jeden z nich to ogromny taras, co do którego ma niezwykłe plany aranżacyjne.

W swoim mieszkaniu bez balkonu myślałam, że zwariuję. I wtedy znalazłam mieszkanie z trzema balonami i tarasem.

Wieniawa chce urządzić dżunglę na dachu swojego mieszkania

170 metrowe mieszkanie daje młodej aktorce wiele możliwości aranżacyjnych. Ma ono dwa poziomy, a możliwość stworzenia na górnym tarasie ogrodu przypominającego egzotyczną dżunglę, to największe marzenie Julii Wieniawy. Jeśli aktorka rzeczywiście zrealizuje swoją wizję, można spodziewać się tam ogromu zieleni, gąszczu egzotycznych roślin, bambusowym mebli, a także klimatycznego oświetlenia!

Bardzo bym chciała stworzyć dżunglę u siebie na dachu. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Takie tam spontaniczne odwiedziny w Palm Springs u @tyszka_marcin 🌴

Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz 🐍 (@juliawieniawa)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Tak, tak wiem. Muszę posprzątać w garderobie... ktoś chętny do pomocy? 😂

Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz 🐍 (@juliawieniawa)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dreams came true 🌴 #riceterrace #bali

Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz 🐍 (@juliawieniawa)

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.