Sprawdźcie, jak na co dzień nosić dżins z kostiumami kąpielowymi!

Sabina Zięba 14 sierpnia 2018 11:00

Choć jeszcze kilkadziesiąt lat temu kostiumy kąpielowe wywoływały powszechne oburzenie, teraz są na tyle pospolite, że przestały być tylko i wyłącznie elementem plażowych looków. Kobiety uwielbiają wielofunkcyjność i uniwersalność przedmiotów oraz ubrań, dlatego też zaczęły zakładać je również na co dzień. Gwiazdy w ostatnim czasie udowodniły, że najmodniejszym połączeniem tego sezonu jest noszenie strojów kąpielowych równocześnie z... dżinsowymi ubraniami!

Kaia Gerber na bikini zarzuciła cienką, denimową, swobodną koszulę, Bella Thorne natomiast podczas jednego z festiwali paradowała przed fotoreporterami w haftowanym kostiumie i luźnych spodniach o długości 7/8. Anna Lewandowska i Katarzyna Tusk w seksowny sposób odsłoniły swoje plecy, nosząc wycięte jednoczęściowe stroje do długich spodni, a Nicole Richie do tego samego kroju założyła krótkie spodenki, ze względu na ciepły kalifornijski klimat. Z kolei Hailey Baldwin udowodniła, że góra od dwuczęściowego kostiumu może służyć za top noszony na co dzień. Zobaczcie ich stylizacje w naszej galerii! Weźmiecie z nich przykład?  

1/5
Copyright @East News
1/5

Bella Thorne

2/5
Copyright @Instagram
2/5

Anna Lewandowska

3/5
Copyright @Instagram
3/5

Hailey Baldwin

4/5
Copyright @East News
4/5

Nicole Richie

5/5
Copyright @makelifeeasier.pl
5/5

Kasia Tusk

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ mówi, że nie potrafiłaby być z kimś „bez zakochania”, i wspomina wszystkie swoje miłości. Laureat 8. edycji „Top Model”, DAWID WOSKANIAN, o życiu z zespołem Tourette’a, karierze i o tym, jak sobie radzi ze społecznym ostracyzmem. Jedyny taki wywiad: PAWEŁ DELĄG versus PAWEŁ DELĄG. JENNIFER ANISTON i BRAD PITT – czy miłość po 16 latach od rozstania jest w ogóle możliwa?