Gwiazdy noszą hit sezony białe buty, botki, kozaki
Fot. East News, Instagrm @saraborucmannei_real/Gigi Hadid, Rihanna, Sara Boruc, Jessica Mercedes, Bella Hadid
ZE ŚWIATA MODY

Wielki powrót białych botków i… kozaków! Do jakich stylizacji noszą je gwiazdy? 

Marcin Brzeziński 10 grudnia 2017 13:00
Gwiazdy noszą hit sezony białe buty, botki, kozaki
Fot. East News, Instagrm @saraborucmannei_real/Gigi Hadid, Rihanna, Sara Boruc, Jessica Mercedes, Bella Hadid

Przez długie lata białe buty nie miały dobrej prasy. Co tam dobrej! Uchodziły wręcz za symbol złego smaku! Wyjątek robiono dla butów sportowych, tenisów i szpilek. Teraz wszystko się zmieniło. Modne są nie tylko białe szpilki, ale też botki, a nawet… kozaki. I to najchętniej w szpic! Spójrzmy zresztą na gwiazdy. Rihanna, Marina Łuczenko-Szczęsna i Aneta Kręglicka białe kozaki lub botki dodały do… śnieżnego total looku. Sara Boruc i… ponownie Rihanna zestawiły je z dżinsem, a Jessica Mercedes z kwiecistą sukienką. Gigi Hadid uznała, że białe buty w szpic najlepiej będą wyglądały z różowym kompletem, zaś jej siostra Bella - z granatowym. Naprawdę trudno się do tego przyzwyczaić, bo jeszcze nie tak dawno polski internet pełen był żartów z kobiet, które noszą białe kozaki (zwłaszcza w szpic…)! Ale jak widać w modzie nie ma nic stałego! A wam, jak się podoba ten trend? Polubicie białe kozaczki?

 

Gwiazdy noszą hit sezony białe buty, botki, kozaki
Fot. East News

Marina Łuczenko-Szczęsna, Aneta Kręglicka i Rihanna postawiły na biały total look.

 

Polecamy też: Buty traperskie to przebój tej zimy! Ale jak je nosić? Może tak jak Jessica Mercedes i Karlie Kloss… ze stylową torebką!

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.