Gwiazdy noszą hit sezony białe buty, botki, kozaki
Fot. East News, Instagrm @saraborucmannei_real/Gigi Hadid, Rihanna, Sara Boruc, Jessica Mercedes, Bella Hadid
ZE ŚWIATA MODY

Wielki powrót białych botków i… kozaków! Do jakich stylizacji noszą je gwiazdy? 

Marcin Brzeziński 10 grudnia 2017 13:00
Gwiazdy noszą hit sezony białe buty, botki, kozaki
Fot. East News, Instagrm @saraborucmannei_real/Gigi Hadid, Rihanna, Sara Boruc, Jessica Mercedes, Bella Hadid

Przez długie lata białe buty nie miały dobrej prasy. Co tam dobrej! Uchodziły wręcz za symbol złego smaku! Wyjątek robiono dla butów sportowych, tenisów i szpilek. Teraz wszystko się zmieniło. Modne są nie tylko białe szpilki, ale też botki, a nawet… kozaki. I to najchętniej w szpic! Spójrzmy zresztą na gwiazdy. Rihanna, Marina Łuczenko-Szczęsna i Aneta Kręglicka białe kozaki lub botki dodały do… śnieżnego total looku. Sara Boruc i… ponownie Rihanna zestawiły je z dżinsem, a Jessica Mercedes z kwiecistą sukienką. Gigi Hadid uznała, że białe buty w szpic najlepiej będą wyglądały z różowym kompletem, zaś jej siostra Bella - z granatowym. Naprawdę trudno się do tego przyzwyczaić, bo jeszcze nie tak dawno polski internet pełen był żartów z kobiet, które noszą białe kozaki (zwłaszcza w szpic…)! Ale jak widać w modzie nie ma nic stałego! A wam, jak się podoba ten trend? Polubicie białe kozaczki?

Ciepłe buty na zimę nie muszą być nudne! Zobacz na Modago.pl, jakie powinnaś kupić buty zimowe damskie.

Gwiazdy noszą hit sezony białe buty, botki, kozaki
Fot. East News

Marina Łuczenko-Szczęsna, Aneta Kręglicka i Rihanna postawiły na biały total look.

Polecamy też: Buty traperskie to przebój tej zimy! Ale jak je nosić? Może tak jak Jessica Mercedes i Karlie Kloss… ze stylową torebką!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.