ZE ŚWIATA MODY

W najnowszej reklamie Givenchy modelki... lądują na Marsie!

Marcin Brzeziński 27 grudnia 2016 07:45
Givenchy kampania na wiosnę 2017
Fot. Materiały prasowe

Dom mody Givenchy ujawnił właśnie swój najnowszy film reklamowy promujący kolekcję na wiosnę i lato 2017. Do jego nakręcenia dyrektor kreatywny marki Riccardo Tisci zatrudnił legendarny duet fotografów Mert i Marcus. I trzeba przyznać, że panowie Mert Alas i Marcus Piggott świetnie wywiązali się z tego zadania. Ich film opowiada bowiem niezwykłą historię młodych Paryżan, którzy po nocy spędzonej w klubie w niewyjaśniony sposób znaleźli się na… marsjańskiej pustyni. W tej części klipu wystąpiły m.in. zyskujące popularność Vittoria CerettiFaretta Radick. Sekwencje marsjańskie przeplatane są zdjęciami ze studia, w których pozują z kolei bardziej znane muzy Tisci: Irina Shayk, Mariacarla Boscono i Lea T.

 

Polecamy też: W Diorze rządzą kobiety! Jak wypadła pierwsza kampania nowej projektantki legendarnego domu mody?

 

Moc kobiet, siła natury

O co w tym wszystkim chodzi? Jak mówił po pokazie kolekcji na wiosnę i lato 2017 Riccardo Tisci: „Kobiety walczą o swoją pozycję  nie tylko w Ameryce, ale też na całym świecie. Wielkim wysiłkiem zyskują coraz większą moc. W tej kolekcji chciałem zawrzeć więc coś potężnego. A chyba nie ma większej potęgi niż natura”. Stąd chyba zatem wziął się w najnowszej reklamie Givenchy obraz nieskończonej i okrutnej pustyni na Marsie. Choć naszym zdaniem pomysł, że można się na niej znaleźć po udanej imprezie jest dość niepokojący…

 

Givenchy kampania na wiosnę 2017
Fot. Materiały prasowe

Kampania domu mody Givenchy na wiosnę 2017.

 

Polecamy też: Podoba wam się nowa kampania Versace na wiosnę 2017? Jej autorem jest ulubiony fotograf Gianniego!

 

Zobaczcie film!

 

Polecamy też: Te ubrania pokochały już Steczkowska i Zielińska! Jak jest najnowsza kolekcja polskiej marki Zaquad?

Wideo

Podjęliśmy wyzwanie #1TBChallenge!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Izabela Janachowska o cudzie macierzyństwa i synku Christopherze, Dominika Tajner w pierwszym wywiadzie po rozstaniu z Michałem Wiśniewskim oraz Krystyna Demska-Olbrychska i Daniel Olbrychski o przepisie na udane małżeństwo.