Fashion Week w Mediolanie zachwyca!

Agata Zych 28 września 2020 17:31

53-letni designer Pierpaolo Piccioli, zaprezentował swoją kolekcję dla Valentino, właśnie podczas tegorocznego tygodnia mody w Mediolanie. W deklaracji poparcia dla włoskiego systemu mody i maksymalnego wykorzystania trudnych okoliczności, jakie wywołała w nas pandemia, wybrał akt odwagi i modowej brawury. Postawił na kolor i wolność!

W tej chwili trzymanie się starego sposobu myślenia po prostu nie było dla mnie opcją - powiedział podczas konferencji prasowej

Podczas pracy nad kolekcją inspirował go romantyzm. Nazwał go radykalnym. Ale co to znaczy być dziś radykalnym romantykiem?

Dla mnie to rymuje się z indywidualnością, z wolnością wyrażania własnej tożsamości i różnorodności. Bycie romantykiem to także nieprzestrzeganie zasad, przyjęcie idealizmu, bycie buntowniczym - walka o lepszy świat. Wiara w to, że wszystko może się zmienić. Moda jest dla mnie sposobem mówienia o wartościach, które są dziś ważne. Prawdziwa akceptacja różnorodności. Tolerancja i życzliwość. To jest świat, który chcę opowiedzieć poprzez moją pracę jako projektanta - powiedział designer

1/8
Valentino-czerwona-sukienka-2021
Copyright @East News
1/8

2/8
Pokaz-Valentin-Lato2021
Copyright @East News
2/8

3/8
Pokaz-Valentino-fuksja-2021
Copyright @East News
3/8

4/8
Pokaz-Valentino-kwiaty-2021
Copyright @East News
4/8

5/8
Pokaz-Valentino-kolory-2021
Copyright @East News
5/8

6/8
Pokaz-Velnetino-żółty-2021
Copyright @East News
6/8

7/8
Pokaz-Valentino 2021a
Copyright @East News
7/8

8/8
Pokaz-Valentino-zileona-sukienka-2021
Copyright @East News
8/8

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.