Fashion Week w Mediolanie zachwyca!

Agata Zych 28 września 2020 17:31

53-letni designer Pierpaolo Piccioli, zaprezentował swoją kolekcję dla Valentino, właśnie podczas tegorocznego tygodnia mody w Mediolanie. W deklaracji poparcia dla włoskiego systemu mody i maksymalnego wykorzystania trudnych okoliczności, jakie wywołała w nas pandemia, wybrał akt odwagi i modowej brawury. Postawił na kolor i wolność!

W tej chwili trzymanie się starego sposobu myślenia po prostu nie było dla mnie opcją - powiedział podczas konferencji prasowej

Podczas pracy nad kolekcją inspirował go romantyzm. Nazwał go radykalnym. Ale co to znaczy być dziś radykalnym romantykiem?

Dla mnie to rymuje się z indywidualnością, z wolnością wyrażania własnej tożsamości i różnorodności. Bycie romantykiem to także nieprzestrzeganie zasad, przyjęcie idealizmu, bycie buntowniczym - walka o lepszy świat. Wiara w to, że wszystko może się zmienić. Moda jest dla mnie sposobem mówienia o wartościach, które są dziś ważne. Prawdziwa akceptacja różnorodności. Tolerancja i życzliwość. To jest świat, który chcę opowiedzieć poprzez moją pracę jako projektanta - powiedział designer

1/8
Valentino-czerwona-sukienka-2021
Copyright @East News
1/8

2/8
Pokaz-Valentin-Lato2021
Copyright @East News
2/8

3/8
Pokaz-Valentino-fuksja-2021
Copyright @East News
3/8

4/8
Pokaz-Valentino-kwiaty-2021
Copyright @East News
4/8

5/8
Pokaz-Valentino-kolory-2021
Copyright @East News
5/8

6/8
Pokaz-Velnetino-żółty-2021
Copyright @East News
6/8

7/8
Pokaz-Valentino 2021a
Copyright @East News
7/8

8/8
Pokaz-Valentino-zileona-sukienka-2021
Copyright @East News
8/8

Wideo

Najpiękniejsze prezenty dla niej na Boże Narodzenie 2020

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.