Gwiazdy noszą szale w rozmiarze XXL
Fot. East News/Dawid Woliński, Anna Lewandowska, Ada Fijał, Rita Ora
ZE ŚWIATA MODY

Dawid Woliński, Anna Lewandowska i Ada Fijał tej zimy wybierają szale w rozmiarze XXL! Jak je noszą?

Marcin Brzeziński 21 grudnia 2017 18:00
Gwiazdy noszą szale w rozmiarze XXL
Fot. East News/Dawid Woliński, Anna Lewandowska, Ada Fijał, Rita Ora

 

Gwiazdy starają się ogrzać i… wybierają szale w rozmiarze XXL. Dawid Woliński na przykład wciąż nie może się rozstać ze swym oversizowym szalem od Balenciagi. Ada Fijał zaś z dumą prezentuje wielki szal z widocznym logo marki Off-White. Anna Lewandowska walczy z zimnem z pomocą sporej dawki czerwonej wełny, Jessica Mercedes wybiera uspokajającą szarość, a Maffashion woli bielszy odcień bieli. A to nie wszystkie możliwości! Nam do gustu przypadł szczególnie kraciasty szal, w którym pokazała się ostatnio Rita Ora.  Jak nosić takie wełniane giganty? Jeszcze raz spójrzmy na gwiazdy! Modele z dużym logo noszą tak by znak firmowy należycie wyeksponować. Szale gładkie wiążą w fantazyjne węzły. Blogerki odcinają się od całej reszty. Ich szale swobodnie spływają do ziemi. A teraz... wybór szala i metody jego wiązania należy tylko do was!

 

Gwiazdy noszą szale w rozmiarze XXL
Fot. Instagram @maffashion_official @jemerced

Maffashion i Jessica Mercedes wybrały tej zimy szale w rozmiarze XXL.

 

Polecamy też: Gigi Hadid, Selena Gomez, Joanna Przetakiewicz, Irina Shayk witają zimę w krótkich kożuszkach! Gdzie je kupisz?
 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?