kendall-marynarka-boruc-14
Fot. Getty Images
szafa gwiazd

Kendall Jenner wystąpiła w marynarce od Sary Boruc!

Ubrania z metką The Mannei są hitem wśród gwiazd…

Redakcja VIVA! 8 stycznia 2021 14:30
kendall-marynarka-boruc-14
Fot. Getty Images

Ubrania od polskich projektantów od dawna są popularne na świecie i chętnie noszą je gwiazdy. Wystarczy choćby wspomnieć Magdę Butrym - ubrania jej projektu nosiła między innymi Kim Kardashian. Teraz jej siostra Kendall Jenner także przekonała się do projektu z polską metką! Kendall opublikowała zdjęcie w marynarce The Mannei na swoim profilu na Instagramie. The Mannei to marka stworzona niedawno przez Sarę Boruc!

Kendall Jenner w marynarce The Mannei

Kendall postawiła na ciemne rurki, długie wiązane kozaki i skórzaną marynarkę z odcięciem w talii. The Mannei znane jest z tego typu ubrań - Sara prezentowała też na swoim profilu na Instagramie skórzane płaszcze i kurtki w stylu nawiązujące do retro kożuchów.

Trzeba przyznać, że Kendall świetnie wyczuwa najnowsze trendy - skórzane ubrania to hit zimy 2021, ale wiosną 2021 będą równie popularne. W sieci znajdziecie mnóstwo ubrań ze skóry, które będą się świetnie prezentować. Nie wszystkie są tak drogie jak marynarka Kendall, która podobno kosztuje 7900 zł!


 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…