kendall-marynarka-boruc-14
Fot. Getty Images
szafa gwiazd

Kendall Jenner wystąpiła w marynarce od Sary Boruc!

Ubrania z metką The Mannei są hitem wśród gwiazd…

Redakcja VIVA! 8 stycznia 2021 14:30
kendall-marynarka-boruc-14
Fot. Getty Images

Ubrania od polskich projektantów od dawna są popularne na świecie i chętnie noszą je gwiazdy. Wystarczy choćby wspomnieć Magdę Butrym - ubrania jej projektu nosiła między innymi Kim Kardashian. Teraz jej siostra Kendall Jenner także przekonała się do projektu z polską metką! Kendall opublikowała zdjęcie w marynarce The Mannei na swoim profilu na Instagramie. The Mannei to marka stworzona niedawno przez Sarę Boruc!

Kendall Jenner w marynarce The Mannei

Kendall postawiła na ciemne rurki, długie wiązane kozaki i skórzaną marynarkę z odcięciem w talii. The Mannei znane jest z tego typu ubrań - Sara prezentowała też na swoim profilu na Instagramie skórzane płaszcze i kurtki w stylu nawiązujące do retro kożuchów.

Trzeba przyznać, że Kendall świetnie wyczuwa najnowsze trendy - skórzane ubrania to hit zimy 2021, ale wiosną 2021 będą równie popularne. W sieci znajdziecie mnóstwo ubrań ze skóry, które będą się świetnie prezentować. Nie wszystkie są tak drogie jak marynarka Kendall, która podobno kosztuje 7900 zł!


 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.