Trendbook Wizaż.pl
Fot. materiały prasowe
VIVA! Tylko u nas

Trendbook Wizaz.pl 2017 – pierwsza taka urodowa publikacja w Polsce już do pobrania!

Artykuł sponsorowany 31 marca 2017 16:15
Trendbook Wizaż.pl
Fot. materiały prasowe

Zespół Wizaz.pl zidentyfikował siedem najważniejszych trendów urodowych: fascynację Azją, DIY, personalizację, węgiel i nowe składniki, naturalność, rozświetlenie oraz medycynę estetyczną. Zjawiska rozwinęły się w 2016 roku i będą dominować na rynku kosmetycznym także w 2017 roku.

 

Publikacja to zbiór merytorycznej wiedzy opartej na danych z Wizaz.pl (Forum Wizaz.pl oraz katalog Kosmetyk Wszech Czasów – KWC.pl), Brand24 (wzmianki i zasięg w polskich mediach społecznościowych) oraz z Google Trends (lokalizacja: Polska). Wszystkie wnioski zostały poparte opiniami znanych ekspertów, m.in. najpopularniejszej urodowej youtuberki Red Lipstick Monster czy stylistów gwiazd (Maciej Maniewski, Eryka Sokólska, Beata Milczarek itd.)

 

- Idea Trendbooka narodziła się na spotkaniu kilku kobiet zakręconych na punkcie kosmetyków. Wizażanki mają ogromną wiedzę – widać to w postach na wizażowym Forum czy w ponad milionie recenzji kosmetyków w katalogu KWC. Nie mamy wątpliwości, że Wizaz.pl kreuje trendy. Chcieliśmy jednak potwierdzenia, że te rozprzestrzeniają się w całym internecie, w efekcie czego wpływają na intencje zakupowe. Stąd współpraca z Brand24 – podkreśla Dorota Szostek – Rejowska, dyrektor Wizaz.pl.

 

 

 

Trendbook Wizaż.pl
Fot. materiały prasowe

 

Trendbook Wizaz.pl 2017 to pierwsza taka urodowa publikacja w Polsce. Można ją pobrać za darmo (w całości lub w formie pojedynczych trendów) na stronie http://wizaz.pl/trendbook.

TAGI #trendy

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?