Tomasz Sekielski, Viva! 11/2019
Fot. Szymon Szcześniak/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Tomasz Sekielski pokazał jak bardzo schudł. Opublikował zdjęcie w starych spodniach!

Będziecie w szoku, gdy to zobaczycie!

Paulina Filipowicz 20 września 2020 18:29
Tomasz Sekielski, Viva! 11/2019
Fot. Szymon Szcześniak/LAF AM

Tomasz Sekielski nigdy nie ukrywał, że walka z nadprogramowymi kilogramami to dla niego prawdziwa batalia. Od lat na zmianę chudł i tył, ale patrząc na jego najnowsze zdjęcia, trzeba przyznać, że walka zdecydowanie się opłaciła. Operacja zmniejszania żołądka, jakiej dokonał 6 sierpnia 2019 roku, ćwiczenia fizyczne, zdrowy tryb życia i odpowiednia dieta dały ogromne efekty przyniosły. Dziennikarz podzielił się wczoraj kolejnym zdjęciem, które udowadnia, jak ogromną metamorfozę przeszedł.

Tomasz Sekielski pokazał jak bardzo schudł. Opublikował zdjęcie w starych spodniach

Na początku 2019 roku Tomasz Sekielski postanowił zadbać o swoje zdrowie i podjąć walkę z otyłością. Dziennikarz odsuwał od siebie problem do czasu, aż na wadze zobaczył, że waży 185 kilogramów. To podziałało na niego alarmująco, pomyślał, że to być może ostatni moment, by zapanować nad swoją wagą. Od tamtej pory wprowadził do swojego życia duże zmiany. Osiągnął pierwszy sukces, chudnąc osiem kilogramów. W kwietniu 2019 roku dziennikarz przeszedł na zdrową dietę. Zapisał się na basen, sporo spacerował.

Dzięki temu waga spadła w dół, a Tomasz Sekielski postanowił walczyć dalej. „Decyzja nie jest łatwa, bo trudno ją realizować. Najważniejsze to konsekwentnie trzymać się diety, ruszać się, ćwiczyć. To zmiana dotycząca całego stylu życia i długofalowa. Bo nie przyniesie efektów w miesiąc lub dwa. Jeżeli już to trzeba czekać dwa lata”, opowiadał w szczerej rozmowie z Krystyną Pytlakowską. W sierpniu 2019 roku Tomasz Sekielski poinformował swoich fanów na Facebooku, że przeszedł zabieg zmniejszenia żołądka. Podczas operacji bariatrycznej usunięto mu 4/5 żołądka. „Wyciąłem sobie żołądek. Tak oto kończy się obżarstwo. Wycinają ci 4/5 żołądka. W moim przypadku to było tak, jakby wycięli brata bliźniaka”, pisał.

Jak widać, operacja i zmiana stylu życia były trafionym krokiem. Dziennikarz zachwyca coraz chudszą sylwetką z miesiąca na miesiąc. Wczoraj opublikował na swoim Instagramie zdjęcie, przy którym podzielił się kolejnym sukcesem.

"Żona kazała zrobić porządek w szafie 😱😱😱 #porządki #dobrazmiana #wyzwaniasekielskiego #12wyzwansekielskiego #jestmoc" - napisał dziennikarz pod zdjęciem.

Trzeba przyznać, że metamorfoza dziennikarza jest ogromna! Tylko spójrzcie na te zdjęcie: 

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.