Zobaczcie, jak teraz wygląda!

Sabina Zięba 7 marca 2018 14:00

Thylane Blondeau nie bez powodu nazywana jest „najpiękniejszą dziewczynką świata”. Jej uroda została dostrzeżona już w wieku 4 lat, kiedy to po raz pierwszy pojawiła się na wybiegu podczas pokazu Jeana Paula Gaultiera. Dwa lata później pozowała do zdjęć dla dodatku „Vogue Enfants”, lecz prawdziwą popularność zapewniła jej dopiero sesja dla francuskiego „Vogue’a”, która wywołała międzynarodowy skandal. Ujęcia 9-letniej dziewczynki w makijażu, z pomalowanymi paznokciami, w szpilkach i odważnych kreacjach, nie na wszystkich zrobiły dobre wrażenie. Natychmiast odezwały się głosy oburzonych seksualizacją nieletniej.

Całe zamieszanie nie zaszkodziło, a pomogło Blondeau w karierze. Od tamtej pory nastoletnia modelka zadebiutowała na wielkim ekranie w filmie „Bella i Sebastian 2”, a także wystąpiła m. in. w kampaniach Dolce&Gabbana czy Balmain. Prywatnie również pasjonuje się modą i często gości na Fashion Weekach. Kilka dni temu fotoreporterzy przyłapali ją w Paryżu, kiedy wychodziła z hotelu w luźnych sportowych stylizacjach i bez grama makijażu. Nadal zachwyca?  

1/5
Copyright @Materiały prasowe
1/5

Sesja Thylane Blondeau we francuskiej edycji „Vogue’a”, która zapewniła jej popularność. Miała wówczas 9 lat.

2/5
Copyright @Materiały prasowe
2/5

Sesja Thylane Blondeau we francuskiej edycji „Vogue’a”, która zapewniła jej popularność. Miała wówczas 9 lat.

3/5
Copyright @East News
3/5

Thylane Blondeau ma obecnie 16 lat i kocha styl sportowy. Na zdjęciu kilka dni temu w Paryżu w satynowym kombinezonie, do którego dobrała ciepłą puchówkę.

4/5
Copyright @ONS
4/5

Modelka stara się śledzić najnowsze trendy, ale najważniejsza jest dla niej wygoda.

5/5
Copyright @Getty Images
5/5

Nie przepada za mocnym makijażem i najczęściej pokazuje się sauté. Nawet w takim wydaniu Thylane Blondeau nadal zachwyca urodą.

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Joanna Przetakiewicz o tym, jak być szczęśliwą po 50.! A także trendy w modzie i urodzie na wiosnę i lato!