anna-lewandowska-viva-buty-8
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
stylizacje gwiazd

Te buty Anny Lewandowskiej są naprawdę drogie, ale czy piękne?

Gwiazda wybrała najmodniejszy model. Chcesz mieć takie same?

Redakcja VIVA! 7 listopada 2020 17:30
anna-lewandowska-viva-buty-8
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Anna Lewandowska od lat motywuje Polki do aktywności fizycznej. Gwiazda jest wzorowym przykładem dla wielu z nas - świetnie łączy życie zawodowe z prywatnym. Wychowuje dwie córeczki, a jednocześnie pamięta o własnym rozwoju i relaksie. Lewandowska znana jest także ze świetnych stylizacji. Ubrania, w których pozuje do zdjęć stanowią inspirację dla kobiet. Choć większość jej stylizacji jest stonowana i klasyczna, to czasem Anna wybiera odważne dodatki. Tak było też teraz.

Anna Lewandowska w butach Bottega Veneta. Ile kosztują?

W najnowszym poście, który Lewandowska zamieściła na Instagramie, gwiazda pokazała zdjęcie, zrobione na ulicy w Monachium, na którym wystąpiła w supermodnych botkach luksusowej włoskiej marki Bottega Veneta. Ich cena to ok. 4000 zł. To masywne czarne buty z charakterystyczną czerwoną podeszwą. Do tak mocnego elementu dobrała klasyczne czarne rurki, oversize'ową bluzę i dla kontrastu elegancką, niewielką torebkę. Jak podoba Wam się ta stylizacja?
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Odczarujmy jesień! 🍁 Każda pora roku ma swoje plusy i minusy, ale my skupiajmy się na pozytywach 🤩 Dla mnie jesień to czas na wyciszenie, nabranie dystansu 🧏‍♀️ To czas długich, leniwych wieczorów i rozgrzewających, imbirowych herbatek🙌 To też czas na bawienie się modą, prawda dziewczyny? 🥰 Wykorzystajmy tę jesień jak najlepiej 🧘‍♀️ Codzienny natłok obowiązków, informacji i różnych bodźców na temat sytuacji na świecie budzi w nas wiele bardzo silnych, często sprzecznych emocji. Badania Instytutu Rozwoju Emocji dowodzą, że wielu z nas żyje w emocjonalnym chaosie - aż 35 proc. z nas ma problemy z rozpoznawaniem i wyrażaniem swoich emocji... Znajdźmy czas przede wszystkim dla siebie. Zatrzymajmy się i wylogujmy – dosłownie i w przenośni, przynajmniej na chwilę 😉 Sama staram się każdego dnia robić kilka krótkich przerw w trakcie pracy i naprawdę wiem, jak trudno czasami odłożyć telefon 😳 bo moje biuro, to mój telefon. Kilka minut spaceru, medytacji, modlitwy czy chwila pracy z oddechem mogą naprawdę zdziałać cuda 🤗 PS. Wy zadbajcie o siebie, a ja zadbam o solidną dawkę motywacji do działania! 💪 Wasza Ann❤️ #annalewandowska #saturday #weekend #motivation

Post udostępniony przez 𝗔𝗻𝗻𝗮 𝗟𝗲𝘄𝗮𝗻𝗱𝗼𝘄𝘀𝗸𝗮 (@annalewandowskahpba)

W poście Anna zwróciła uwagę na to, że jesień to zawsze bardziej smutny czas, w którym szczególnie warto zadbać o motywację i zrobić coś dla samej siebie. Co napisała?

„Odczarujmy jesień! Każda pora roku ma swoje plusy i minusy, ale my skupiajmy się na pozytywach. Dla mnie jesień to czas na wyciszenie, nabranie dystansu 🧏‍♀️ To czas długich, leniwych wieczorów i rozgrzewających, imbirowych herbatek. To też czas na bawienie się modą, prawda dziewczyny? (…) Znajdźmy czas przede wszystkim dla siebie. Zatrzymajmy się i wylogujmy – dosłownie i w przenośni, przynajmniej na chwilę. Sama staram się każdego dnia robić kilka krótkich przerw w trakcie pracy i naprawdę wiem, jak trudno czasami odłożyć telefon, bo moje biuro, to mój telefon. Kilka minut spaceru, medytacji, modlitwy czy chwila pracy z oddechem mogą naprawdę zdziałać cuda”, poradziła swoim obserwatorom w poście.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Najnowsze wiadomości nie są zbyt optymistyczne...😷 🙏Może to dobry moment, żeby pomyśleć nad nowym wyzwaniem w mojej aplikacji? Kto potrzebuje dodatkowej motywacji do działania?💪 Obiecuję w ten weekend przygotować dla Was trochę nowości, żebyście mogli zadbać o swoje samopoczucie. Pamiętajcie, że 𝗮𝗸𝘁𝘆𝘄𝗻𝗼ść 𝗳𝗶𝘇𝘆𝗰𝘇𝗻𝗮 𝗼𝗰𝘇𝘆𝘀𝘇𝗰𝘇𝗮, 𝗿𝗼𝘇ł𝗮𝗱𝗼𝘄𝘂𝗷𝗲 𝘀𝘁𝗿𝗲𝘀 𝗶 𝘄𝗽ł𝘆𝘄𝗮 𝗻𝗮 𝗽𝗿𝗼𝗱𝘂𝗸𝗰𝗷ę 𝗲𝗻𝗱𝗼𝗿𝗳𝗶𝗻, których może nam teraz naprawdę brakować. Nie zabraknie za to inspiracji do zdrowego odżywiania! 🤗 A ponieważ od lat profesjonalnie zajmuję się sportem, jestem w stanie zapewnić Wam najlepsze narzędzie jakim jest: @diet_training_by_ann 👇👇👇 ➡️ ponad 2 500 000 Użytkowników ➡️ ponad 55 programów treningowych ➡️ ponad 2900 dni treningowych ➡️ 4 rodzaje diet, w tym 2730 przepisów ➡️ tysiące metamorfoz ➡️ w 3 językach (PL, EN, DE) 𝗖𝗭𝗔𝗦 𝗡𝗔 𝗗𝗢𝗠𝗢𝗪Ą 𝗦𝗜Ł𝗢𝗪𝗡𝗜Ę✊ Kochani, razem damy radę! Przetrwamy to! Od poniedziałku jestem z Wami i dla Was non stop!🥰 ______ The latest news is not very optimistic ...😷Take care of your health and safety, please!🙏 𝗠𝗮𝘆𝗯𝗲 𝘁𝗵𝗶𝘀 𝗶𝘀 𝗮 𝗴𝗼𝗼𝗱 𝘁𝗶𝗺𝗲 𝘁𝗼 𝘁𝗵𝗶𝗻𝗸 𝗮𝗯𝗼𝘂𝘁 𝗮 𝗻𝗲𝘄 𝗰𝗵𝗮𝗹𝗹𝗲𝗻𝗴𝗲 𝗶𝗻 𝗺𝘆 𝗮𝗽𝗽𝗹𝗶𝗰𝗮𝘁𝗶𝗼𝗻? Who needs some extra motivation? Because I have been professionally involved in sports for years, I am able to provide you with the best tool which is:👇👇👇 👉@diet_training_by_ann ➡️ more than 2 500 000 users ➡️ more than 55 training programs ➡️ more than 2,900 training days ➡️ 4 types of diets, 2730 recipes ➡️ in 3 languages (PL,EN,DE) We can do it together! We'll survive!✊ ______________________ #annalewandowska @diet_training_by_ann #power #women #fitness #fit #mycolection #4f @4f_official

Post udostępniony przez 𝗔𝗻𝗻𝗮 𝗟𝗲𝘄𝗮𝗻𝗱𝗼𝘄𝘀𝗸𝗮 (@annalewandowskahpba)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🇵🇱🇺🇸 Listopad, listopad… 🍂To taki smutny miesiąc. Może da się go jednak polubić? ☺ Podpowiem Wam jak nie dopuścić do spadku motywacji. Zapał do działania przychodzi nam łatwo, dużo trudniej jest go jednak utrzymać. Zwłaszcza, gdy pogoda za oknem nie rozpieszcza… 🙈 Warto trzymać się kilku zasad, które pomagają, kiedy tracimy wiarę, że damy radę. ➡️ Monitorujmy postępy i sprawdzajmy, co już osiągnęliśmy. Widzimy wtedy, w którym miejscu na drodze do naszego celu obecnie się znajdujemy i ile jeszcze przed nami. ➡️ Podzielmy drogę do celu na mniejsze fragmenty i za osiągnięcie każdego mini-celu dajmy sobie mini-nagrodę. Najlepiej zróbmy dla siebie coś dobrego. ➡️ Starajmy się często rozmawiać z ludźmi, którzy w nas wierzą. Którzy dodają nam energii i potrafią docenić nasze starania. Otaczajmy się ludźmi, którzy nas wspierają, nie starają się nas oceniać, ani krytykować. Motywujmy się też wzajemnie 💪❤ Ja już po dzisiejszym treningu, a Wy? _________________ November, November… 🍂It's such a strange month. Maybe we can enjoy it after all? ☺ I will tell you how to prevent a drop in motivation. It is worth sticking to a few rules when you lose faith ➡️ Monitor progress and check what you have already achieved. ➡️ Let's divide the path to your goal into smaller pieces and give ourselves a mini-reward for achieving each mini-goal. ➡️ Try to talk to people who believe in you. surround yourself with people who support you. Let's also motivate each other 💪❤ I am already done with training for today, what about you? #motivation #annalewandowska #autumn

Post udostępniony przez 𝗔𝗻𝗻𝗮 𝗟𝗲𝘄𝗮𝗻𝗱𝗼𝘄𝘀𝗸𝗮 (@annalewandowskahpba)

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.