Taylor Swift zaprojektuje kolekcję ze Stellą McCartney
Fot. East News
ZE ŚWIATA MODY

Taylor Swift zaprojektuje kolekcję ze… Stellą McCartney!

Kiedy pojawi się w sprzedaży?

Marcin Brzeziński 17 czerwca 2019 17:29
Taylor Swift zaprojektuje kolekcję ze Stellą McCartney
Fot. East News

Taylor Swift zapowiedziała na Instagramie premierę swojego siódmego studyjnego już albumu zatytułowanego Lover. Nic w tym wyjątkowego, powiecie, przecież piosenkarki wydają nowe płyty. Przy okazji jednak Taylor ogłosiła również, że w tym samym momencie, czyli 23 sierpnia na rynku zadebiutuje jej kolekcja ubrań stworzona wspólnie ze Stellą McCartney. Ten fakt, także na Instagramie, potwierdziła projektantka.

Zaskakująca przyjaźń

Jak się okazuje Taylor Swift i Stella McCartney przyjaźnią się od lat. I od lat piosenkarka korzysta z ubrań zaprojektowanych przez sławną koleżankę. Na przykład podczas swego ostatniego występu w iHeartRadio Wango Tango Show Swift zaprezentowała się w tęczowych butach sportowych z logo Stella McCartney. „Nasza przyjaźń wiele przetrwała. A ja wysoko cenię twórczość Stelli. Jest pełna fantazji, kreatywności i uczuć”, tak komplementuje przyjaciółkę Taylor Swift. Miejmy nadzieję, że wspólna praca nie zmieni ich wzajemnych relacji… 

Taylor Swift zaprojektuje kolekcję ze Stellą McCartney
Fot. Getty Images

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Mama przy stole jest szczęśliwa”, mówią o MAGDZIE GESSLER jej dzieci – LARA GESSLER i TADEUSZ MULLER. „Ta tęsknota jest jeszcze gorsza niż na początku…”, wyznaje MAGDALENA ADAMOWICZ, żona tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska PAWŁA ADAMOWICZA. OLGA TOKARCZUK, noblistka z dredami. RAFAŁ i GRZEGORZ ZAWIERUCHA. Aktor i uczestnik „MasterChef” – na czym polega siła braci? EWA PACUŁA i NICOLE SALETA - jak nieuleczalna choroba determinuje ich życie.