ZE ŚWIATA MODY

Taylor Swift zaprojektuje kolekcję ze… Stellą McCartney!

Kiedy pojawi się w sprzedaży?

Marcin Brzeziński 17 czerwca 2019 17:29
Taylor Swift zaprojektuje kolekcję ze Stellą McCartney
Fot. East News

Taylor Swift zapowiedziała na Instagramie premierę swojego siódmego studyjnego już albumu zatytułowanego Lover. Nic w tym wyjątkowego, powiecie, przecież piosenkarki wydają nowe płyty. Przy okazji jednak Taylor ogłosiła również, że w tym samym momencie, czyli 23 sierpnia na rynku zadebiutuje jej kolekcja ubrań stworzona wspólnie ze Stellą McCartney. Ten fakt, także na Instagramie, potwierdziła projektantka.

Zaskakująca przyjaźń

Jak się okazuje Taylor Swift i Stella McCartney przyjaźnią się od lat. I od lat piosenkarka korzysta z ubrań zaprojektowanych przez sławną koleżankę. Na przykład podczas swego ostatniego występu w iHeartRadio Wango Tango Show Swift zaprezentowała się w tęczowych butach sportowych z logo Stella McCartney. „Nasza przyjaźń wiele przetrwała. A ja wysoko cenię twórczość Stelli. Jest pełna fantazji, kreatywności i uczuć”, tak komplementuje przyjaciółkę Taylor Swift. Miejmy nadzieję, że wspólna praca nie zmieni ich wzajemnych relacji… 

Taylor Swift zaprojektuje kolekcję ze Stellą McCartney
Fot. Getty Images

Wideo

Poznaj historię miłości Agnieszki Woźniak-Starak i jej męża Piotra!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Blanka Lipińska  o swojej misji, seksualnych preferencjach i związku, Andrzej Chyra o ojcostwie po 50-tce i Roksana Węgiel o zwycięstwie w Eurowizji Junior i cenie sławy.