syn-malgorzaty-rozenek-w-ubrankach-ze-znanej-sieciowki-kupisz-je-za-niecale-60-zl
Fot. Instagram @m_rozenek
O TYM SIĘ MÓWI

Syn Małgorzaty Rozenek zachwyca w ubrankach ze znanej sieciówki! Kupisz je za niecałe 60 zł

Mały Henio oczarował internautów

Paulina Filipowicz 22 września 2020 14:29
syn-malgorzaty-rozenek-w-ubrankach-ze-znanej-sieciowki-kupisz-je-za-niecale-60-zl
Fot. Instagram @m_rozenek

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan na początku czerwca zostali szczęśliwymi rodzicami małego Henia. Od tamtej pory chłopczyk jest prawdziwą gwiazdą Instagrama. Każde zdjęcie z maleństwem rozczula fanów pary, którzy wiernie śledzą jego zdjęcia oraz przyglądają się jego… stylizacjom! Ostatnio mały Henio pozował do fotografii w ślicznych śpioszkach ze znanej sieciówki! A my wiemy, gdzie je kupić...

Syn Małgorzaty Rozenek w ubrankach ze znanej sieciówki. Kupisz je za niecałe 60 zł

Synek Małgosi i Radosława, jak i dumni rodzice, od pierwszego dnia narodzin obsypywani są licznymi prezentami i stylowymi ubrankami dziecięcymi. Nic więc dziwnego, że mały Henio zachwyca modnymi stylizacjami, a fanki nie kryją zachwytu nad jego uroczym wyglądem. Czyżby Henio Majdan stawał się na naszych oczach topowym polskim influencerem? Jak do tej pory, można przypuszczać, że tak, gdyż rodzice maluszka otrzymują coraz więcej ofert współpracy z markami modowymi. Firmy prześcigają się w ich składaniu, proponując sumy zwalające z nóg.

Małgosia wybiera jednak ubranka dla synka według własnego gustu i wyczucia. W końcu mama wie najlepiej, w czym jej maluch czuję się dobrze. Okazuje się jednak, że gwiazda wcale nie wydaje fortuny na śpioszki i piżamki, lecz znajduje wygodne fasony w ofercie znanych sieciówek. Na ostatnim zdjęciu Henio Majdan pozuje w uroczym komplecie z motywem "Króla Lwa".

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pozytywnych bohaterów trzeba przedstawiać swoim dzieciom od samego początku. Henio poznał właśnie Simbę - odważne lwiątko 🦁, które wydobyło z siebie najlepsze cechy, by ratować kolejne pokolenia. Kto z Was, oglądając „Króla Lwa”, nie uronił choć małej łzy wzruszenia? Film porusza szereg uniwersalnych wartości, bliskich każdemu człowiekowi - miłość, przyjaźń czy zaufanie. Myślę, że wszyscy w tej historii znajdziemy coś o czym później możemy porozmawiać ze swoim dzieckiem. Warto pozostać wrażliwym na te wartości, bo mały Simba może nas wiele nauczyć 😊 Gdy Henio będzie większy, na pewno zadbam o wspólne oglądanie klasyki Disneya. Póki co, opowiadam mu bajki do uszka i cieszymy się wspólnymi chwilami ❤️ @disney_polska @smyk #Disney #DisneyPolska #SMYK #COOLCLUB #DisneyKlasykaŁączyPokolenia

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

"Pozytywnych bohaterów trzeba przedstawiać swoim dzieciom od samego początku. Henio poznał właśnie Simbę - odważne lwiątko 🦁, które wydobyło z siebie najlepsze cechy, by ratować kolejne pokolenia." - napisała Małgosia pod zdjęciem.

Zestaw zawierający niemowlęce body z długim rękawem oraz spodenki we wzorek pochodzi z ofert marki Smyk. Całkowity koszt kompletu to zaledwie 59,99 zł. Czapeczka małego Henia z motywem "Króla Lwa", również dostępna jest w tym samym sklepie i kosztuje 16,99 zł. Trzeba przyznać, że synek Małgosi Rozenek jest najbardziej uroczym fashionistą w polskim show-biznesie!  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.