Sylwia Grzeszczak na Sopot Top of the top festival
Fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER
METAMORFOZY GWIAZD

Sylwia Grzeszczak zmieniła fryzurę podczas domowej kwarantanny!

Jak teraz wygląda?

Redakcja VIVA! 29 marca 2020 18:31
Sylwia Grzeszczak na Sopot Top of the top festival
Fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Sylwia Grzeszczak uwielbia eksperymentować z wyglądem. Piosenkarka w przeszłości słynęła z długich brązowych włosów i prostej grzywki, jednak porzuciła ten look i od dłuższego czasu pozostaje fanką blondu! Od kiedy zmieniła kolor fryzury na blond, nie przestaje zachwycać i lubi zaskakiwać fanów nowym uczesaniem. Jak wygląda podczas domowej kwarantanny?

Sylwia Grzeszczak w nowej fryzurze

Sylwia Grzeszczak stosuje się do zaleceń i pozostaje w domowej izolacji. Gwiazda postanowiła wesprzeć fanów w tym trudnym dla wszystkich czasie, publikując zdjęcie na Instagramie, które opatrzyła słowami:

Dużo serca dla Was #czas #muzyka #kochamwas #dużozdrowia

Na fotografii widać, iż piosenkarka w wolnym czasie spędza czas tworząc muzykę i nagrywając nowe utwory. My dostrzegliśmy również nową fryzurę Sylwii! Gwiazda w ostatnim czasie stawiała na długie blond loki. Na domowej kwarantannie jednak pofalowane włosy zniknęły, a zastąpiły je proste i krótsze pasma. Sylwia postanowiła zostać przy blond odcieniu, jednak zdecydowanie skróciła fryzurę. Choć nowy look jest zdecydowanie bardziej skromny, piosenkarka prezentuje się zjawiskowo podczas domowej kwarantanny. W komentarzach pod postem nie brakowało ciepłych słów od fanów.

"Ale dobrze Cię widzieć"

"My Ciebie też kochamy"

"Piękna i utalentowana... dajesz nam mnóstwo radości swoją twórczością" - piszą zachwyceni fani.

Trzeba przyznać, że Sylwia Grzeszczak jak zwykle zachwyca, a my nie możemy doczekać się efektów twórczości w domowym zaciszu!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

...dużo ❤️dla Was #czas #muzyka #kochamwas #dużozdrowia

Post udostępniony przez Sylwia Grzeszczak (@sylwia.grzeszczak.official)

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.