Sylwia Grzeszczak na Sopot Top of the top festival
Fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER
Ze świata mody

Sylwia Grzeszczak zachwyca w srebrnej sukience za 49 zł!

Wiemy, gdzie jeszcze można ją kupić!

Marta Cieplak 22 stycznia 2020 20:30
Sylwia Grzeszczak na Sopot Top of the top festival
Fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Sylwia Grzeszczak to jedna z najbardziej utalentowanych, ale i uwielbianych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Do tego jej stylizacje, makijaże i fryzury zawsze robią piorunujące wrażenie, bo wszystko jest dopracowane w najmniejszych nawet szczegółach. Co ciekawe, okazało się właśnie, że piosenkarka nie zawsze zamawia stroje szyte na zamówienie i potrafi zachwycić sukienką z sieciówki! Jedna z nich właśnie jest na wyprzedaży i kosztuje zaledwie 49 zł!

Sylwia Grzeszczak w sukience z sieciówki za mniej niż 50 zł!

Okazuje się, że sukienka, w której Sylwia Grzeszczak niedawno pozowała na Instagramie przed jedną z imprez, pochodzi ze sklepu Bershka. Oryginalnie kosztowała 159 zł, ale po przecenie można upolować ją za 49 zł! Niestety na stronie internetowej już jej nie ma, ale warto poszukać jeszcze w sklepach stacjonarnych. Bo ozdobiona lustrzanymi cekinami jest idealna na karnawałowe przyjęcie!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Już się nie mogę doczekać ;) #makeupartist #makeup #hairstyle #hair #earrings #nagrywamy#backstage

A post shared by Sylwia Grzeszczak (@sylwia.grzeszczak.official) on

A jeśli nie musisz mieć identycznej, ale spodobał ci się nietypowy materiał, możesz wybrać nadal dostępną online wersję z głębokim dekoltem. Ją także także możesz mieć za mniej niż 50 zł!

sukienka Bershka
Fot. materiały prasowe

Połyskują w świetle srebro to doskonały wybór na wieczorne imprezy, także te klubowe. Sylwia Grzeszczak też uwielbia ten kolor, co było widać także podczas jej występu na sylwestrowym koncercie TVN. Tego garnituru nie dało się przeoczyć! 

sylwia grzeszczak
Fot. East News

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!