Meghan markle, księżna Meghan, książę Harry, royal tour, RPA
Fot. East News
Ze świata mody

Księżna Meghan w pięknej sukience podczas roal tour w Afryce!

Stylizacja kosztowała 800 zł!

Redakcja VIVA! 23 września 2019 19:33
Meghan markle, księżna Meghan, książę Harry, royal tour, RPA
Fot. East News

Księżna Meghan, książę Harry i ich synek Archie przybyli z oficjalną wizytą do Afryki Południowej. Księżna wyglądała na wypoczętą i zaprezentowała się w pięknej, letniej stylizacji. Royal tour księżnej Meghan i księcia Harry’ego ma potrwać do 2. października. Na początek wybrali się na seminarium, poświęcone prawom dzieci. Później odwiedzą jedno z najsłynniejszych muzeów w Kapsztadzie, Muzeum District Six, gdzie zapoznają się z eksponatami opowiadającymi o tym obszarze miasta i mieszkańcach w latach dyskryminacji rasowej.

W co ubrana była Meghan Markle podczas roal tour w Afryce Południowej 2019?

Piękna sukienka księżnej Meghan pochodzi ze sklepu internetowego Mayamiko. Sukienka kosztuje 69 funtów, czyli około 340 zł. Niestety na chwilę obecną jest wyprzedana. Wszystko co założy księżna, bardzo szybko znika z asortymentu sklepów. Księżna stylową sukienkę Mayamiko zestawiła z sandałami na koturnie marki Castaner, buty są dostępne w sklepie net-a-porter.com w cenie 80 funtów, czyli około 400 zł. Stylizację dopełniło minimalistyczne uczesanie. Skromny kucyk bardzo dobrze komponował się z tym zestawem. Co myślicie o tej stylizacji?

Meghan Markle 2019 Afryka
Fot. East News

Meghan Markle 2019 Afryka
Fot. East News

Meghan Markle 2019 Afryka
Fot. East News

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!