Fot. Instagram
ZE ŚWIATA MODY

Kreacja polskiej projektantki pojawiła się w nowej wersji kultowej „Dynastii”!

Sprawdźcie, ile kosztuje!

Sabina Zięba 12 maja 2018 14:30
Fot. Instagram

Serial „Dynastia” cieszył się ogromną popularnością w latach 80. na całym świecie. Saga opowiadająca o losach bajecznie bogatej rodzinie Carringtonów stała się kultowa, a styl bohaterek opery mydlanej był wyznacznikiem ówczesnej mody. Gdy w zeszłym roku media obiegła informacja, że produkcja została wznowiona oraz osadzona w realiach i estetyce XXI wieku, fani nie mogli doczekać się, aż ujrzą kontynuację historii na platformie Netflix. Teraz okazuje się, że jeden z projektów polskiej projektantki pojawi się w serialu!

Kreacja Magdy Butrym w serialu „Dynastia”

Bohaterki „Dynastii” w pierwowzorze stawiały na kreacje od najdroższych projektantów. Nosiły marynarki i sukienki z szerokimi ramionami oraz bufiastymi rękawami. We współczesnej wersji promują one aktualne trendy - od kolorowych futer, przez wzorzyste i pastelowe garnitury aż po ekstrawaganckie nakrycia głowy.

Kilka dni temu okazało się, że jedna z kreacji głównej bohaterki (w którą wciela się Cristle Carrington), pochodzi z atelier polskiej projektantki, Magdy Butrym! W poprzednich latach jej projekty nosiły już m. in. Alessandra Ambrosio, Kim Kardashian czy Magdalena Frąckowiak. Teraz designerka pochwaliła się kolejnym sukcesem na swoim Instagramie. Koszt bladoróżowej koronkowej sukienki wynosi 8 tysięcy złotych i nadal można ją nabyć w sklepie internetowym projektantki. Podoba Wam się?  

Sukienka Magdy Butrym wykorzystana w serialu „Dynastia”

Fot. Instagram

Sukienka Magdy Butrym wykorzystana w serialu „Dynastia”

Fot. Materiały prasowe

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.