Fot. Instagram
ZE ŚWIATA MODY

Kreacja polskiej projektantki pojawiła się w nowej wersji kultowej „Dynastii”!

Sprawdźcie, ile kosztuje!

Sabina Zięba 12 maja 2018 14:30
Fot. Instagram

Serial „Dynastia” cieszył się ogromną popularnością w latach 80. na całym świecie. Saga opowiadająca o losach bajecznie bogatej rodzinie Carringtonów stała się kultowa, a styl bohaterek opery mydlanej był wyznacznikiem ówczesnej mody. Gdy w zeszłym roku media obiegła informacja, że produkcja została wznowiona oraz osadzona w realiach i estetyce XXI wieku, fani nie mogli doczekać się, aż ujrzą kontynuację historii na platformie Netflix. Teraz okazuje się, że jeden z projektów polskiej projektantki pojawi się w serialu!

Kreacja Magdy Butrym w serialu „Dynastia”

Bohaterki „Dynastii” w pierwowzorze stawiały na kreacje od najdroższych projektantów. Nosiły marynarki i sukienki z szerokimi ramionami oraz bufiastymi rękawami. We współczesnej wersji promują one aktualne trendy - od kolorowych futer, przez wzorzyste i pastelowe garnitury aż po ekstrawaganckie nakrycia głowy.

Kilka dni temu okazało się, że jedna z kreacji głównej bohaterki (w którą wciela się Cristle Carrington), pochodzi z atelier polskiej projektantki, Magdy Butrym! W poprzednich latach jej projekty nosiły już m. in. Alessandra Ambrosio, Kim Kardashian czy Magdalena Frąckowiak. Teraz designerka pochwaliła się kolejnym sukcesem na swoim Instagramie. Koszt bladoróżowej koronkowej sukienki wynosi 8 tysięcy złotych i nadal można ją nabyć w sklepie internetowym projektantki. Podoba Wam się?  

Sukienka Magdy Butrym wykorzystana w serialu „Dynastia”

Fot. Instagram

Sukienka Magdy Butrym wykorzystana w serialu „Dynastia”

Fot. Materiały prasowe

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANNA I TOMASZ SEKIELSCY – znany dziennikarz mówi o żonie, że jest jak… „żona mafiozo”. Dlaczego? BERENICE MARLOHE – kim by została, gdyby nie rola dziewczyny Bonda? MEGHAN i HARRY w osobistej krucjacie przeciwko brytyjskiej monarchii. REMIGIUSZ MRÓZ o tym, jak zarobił pierwszy milion, gdzie szuka natchnienia i o końcu miłości.