Podobają się Wam jej modowe wybory?

Sabina Zięba 9 października 2018 20:30

Mimo dobrego pochodzenia księżniczka Eugenia nie miała idealnego życia. Od najmłodszych lat była wyszydzana za swoje stylizacje i niebanalną urodę. Mówiono, że jest brzydka, rozpuszczona i uwielbia wydawać pieniądze na ubrania, mimo kompletnego braku wyczucia mody. Brytyjska prasa często stwierdzała, że w kreacjach wygląda, jak... własna babcia!

Jeszcze w 2011 roku widać było, że córka księcia Andrzeja i Sarah Ferguson nie potrafi dobrać odpowiedniego stroju do własnej figury. Wówczas na ślubie księcia Williama i Kate Middleton pojawiła się w kostiumie Vivienne Westwood, którego kokardki dodatkowo optycznie powiększały sylwetkę, a zalożony kapelusz wolał o pomstę do nieba. Gdy ten look został zmiażdżony przez media, księżniczka wynajęła stylistkę. Charlie Anderson ubierała wcześniej m. in. znaną z „Harry'ego Pottera” Emmę Watson, która słynie z wysmakowanego i nieco retro stylu.

Metamorfoza nie nastąpiła jednak z dnia na dzień. Dopiero w ostatnim czasie Eugenia straciła parę kilogramów, zmieniła fryzurę oraz styl ubierania się. Teraz księżniczka chętnie odsłania swoje zgrabne nogi oraz ładne barki. Nie boi się mocnych kolorów, lecz miesza je z wyczuciem. Najczęściej nosi rozkloszowane projekty, które nie eksponują masywnych ud. Wybiera stylizacje, które dodają dziewczęcości i podkreślają młodość. Nie przebiera się już w bufiaste rękawy i zdobne akcesoria.

Wszystkich ciekawi, jaką suknię księżniczka wybrała na swój ślub! Dowiemy się tego już w najbliższy piątek, 12 października. Na naszej stronie od godziny 11.30 będziemy prowadzili relację na żywo.

Tymczasem zobaczcie stylizacje księżniczki Eugenii w naszej galerii!  

1/7
Copyright @Getty Images
1/7

Księżniczka Eugenia i jej siostra, księżniczka Beatrice, na ślubie księżnej Kate i księcia Williama w 2011 roku.

2/7
Copyright @Getty Images
2/7

Wówczas widać było, że nie interesuje się modą.

3/7
Copyright @Getty Images
3/7

Teraz często odsłania swoje zgrabne nogi.

4/7
Copyright @Getty Images
4/7

Nauczyła się podkreślać atuty i ukrywać mankamenty sylwetki.

5/7
Copyright @East News
5/7

Najczęściej wybiera rozkloszowane kreacje.

6/7
Copyright @Getty Images
6/7

Nie boi się mocnych kolorów.

7/7
Copyright @Getty Images
7/7

Podoba Wam się jej styl?

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.