Tym razem na czerwonym dywanie królowała czerń...

Sabina Zięba 25 września 2018 12:30

W poniedziałkowy wieczór 24 września w warszawskiej galerii Art & Passion odbył się niezwykła prezentacja najnowszej kolekcji Lidii Kality. Projektantka po raz pierwszy stworzyła kreacje haute couture. Suknie prezentowane były kameralnym grupom w kilku pokojach. W jednym z nich grano na wiolonczeli, w innym oglądało się balet, a w następnym można było podziwiać taniec.

Sama twórczyni zdradziła: „Zrobiłam z tego performance, pokazujący bardzo kobiece uczucia. Zachwyt, nostalgię, marzenie i pożądanie. Podstawowym impulsem, aby stworzyć tę kolekcję było hasło, które przeczytałam w Annie Kareninie - Ja umiem żyć tylko sercem, niech inni żyją według zasad. Jest to bardzo bliskie i stało się motorem do tego pokazu”.

Podczas show można było zobaczyć Annę Czartoryską-Niemczycką, Patricię Kazadi, Bognę Sworowską czy Agnieszkę Więdłochę. A jak wyglądały? Sprawdźcie w naszej galerii!  

1/7
Copyright @AKPA
1/7

Zofia Ślotała

2/7
Copyright @AKPA
2/7

Anna Czartoryska-Niemczycka

3/7
Copyright @AKPA
3/7

Agnieszka Więdłocha

4/7
Copyright @AKPA
4/7

Bogna Sworowska

5/7
Copyright @AKPA
5/7

Patricia Kazadi

6/7
Copyright @AKPA
6/7

Maria Sadowska

7/7
Copyright @AKPA
7/7

Marta Kuligowska

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.