Tym razem na czerwonym dywanie królowała czerń...

Sabina Zięba 25 września 2018 12:30

W poniedziałkowy wieczór 24 września w warszawskiej galerii Art & Passion odbył się niezwykła prezentacja najnowszej kolekcji Lidii Kality. Projektantka po raz pierwszy stworzyła kreacje haute couture. Suknie prezentowane były kameralnym grupom w kilku pokojach. W jednym z nich grano na wiolonczeli, w innym oglądało się balet, a w następnym można było podziwiać taniec.

Sama twórczyni zdradziła: „Zrobiłam z tego performance, pokazujący bardzo kobiece uczucia. Zachwyt, nostalgię, marzenie i pożądanie. Podstawowym impulsem, aby stworzyć tę kolekcję było hasło, które przeczytałam w Annie Kareninie - Ja umiem żyć tylko sercem, niech inni żyją według zasad. Jest to bardzo bliskie i stało się motorem do tego pokazu”.

Podczas show można było zobaczyć Annę Czartoryską-Niemczycką, Patricię Kazadi, Bognę Sworowską czy Agnieszkę Więdłochę. A jak wyglądały? Sprawdźcie w naszej galerii!  

1/7
Copyright @AKPA
1/7

Zofia Ślotała

2/7
Copyright @AKPA
2/7

Anna Czartoryska-Niemczycka

3/7
Copyright @AKPA
3/7

Agnieszka Więdłocha

4/7
Copyright @AKPA
4/7

Bogna Sworowska

5/7
Copyright @AKPA
5/7

Patricia Kazadi

6/7
Copyright @AKPA
6/7

Maria Sadowska

7/7
Copyright @AKPA
7/7

Marta Kuligowska

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.