Która z nich wyglądała najlepiej?

Sabina Zięba 10 września 2018 13:09

W niedzielny wieczór 9 września na stadionie warszawskiej Legii odbył się mecz TVN kontra WOŚP, podczas którego zbierane były środki na zakup karetki noworodkowej dla Kliniki Neonatologii Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Choć w regulaminowym czasie gry mecz zakończył się wynikiem 2:2, to po rzutach karnych wygrała drużyna WOŚP 4:2.

Na wydarzeniu zjawiło się wiele gwiazd związanych z popularną stacją. Do zdjęć pozowała m. in. Katarzyna Sokołowska, Karolina Ferenstein-Kraśko, która z synami z trybun wspierała swojego męża, Piotra, Monika Olejnik z partnerem, Julia Wieniawa czy Małgorzata Rozenek-Majdan, której mąż był kapitanem drużyny TVN. W naszej galerii zebraliśmy ich stylizacje. Kto z nich wyglądał według Was najlepiej?  

1/7
Copyright @ONS
1/7

Katarzyna Sokołowska zdecydowała się na czarno-białą stylizację, której jedynym mocniejszym akcentem była czerwona torebka. Uwagę zwracał również t-shirt z napisem „royal girl” marki Niumi clothes.

2/7
Copyright @East News
2/7

Monika Olejnik na wydarzeniu pojawiła się z partnerem, Tomaszem Ziółkowskim. Dziennikarka zawsze podąża za najnowszymi trendami i już wie, że wraz z nadejściem nowego sezonu krata wróci na ulice!

3/7
Copyright @East News
3/7

Widać, że Małgorzatę Rozenek-Majdan rozgrzewały sportowe emocje! Prezenterka zdecydowała się na biały letni zestaw, w tym bluzę od Ranity Sobańskiej, do której dobrała najmodniejsze buty sezonu, czyli dad shoes Balenciagi.

4/7
Copyright @East News
4/7

Agnieszka Woźniak-Starak wie, że dzwony wracają teraz w wielkim stylu! Prowadząc wydarzenie w towarzystwie Filipa Chajzera zdecydowała się na kurtkę oraz spodnie marki Huzior.

5/7
Copyright @East News
5/7

Ilona Ostrowska postawiła na klasykę, wiedząc, że szpilki i jeansy to zawsze dobre połączenie.

6/7
Copyright @East News
6/7

Karolina Ferenstein-Kraśko delikatną sukienkę z koronką w mocnym kolorze przełamała skórzaną kurtką oraz motocyklowymi butami. Strzał w 10!

7/7
Copyright @East News
7/7

Choć stylizacja Anny Kalczyńskiej jest monochromatyczna i oscyluje w odcieniach bieli oraz szarości, trzeba przyznać, że dziennikarka w niej olśniewa. Casualowe elementy stylizacji idealnie dopełnia sportowa marynarka.

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.