Która z nich jest Waszą ulubioną?

Sabina Zięba 6 listopada 2018 14:30

Siedem odcinków polskiej edycji World of Dance już za nami! Show Polsatu cieszy się wielką popularnością, nie tylko dzięki uczestnikom, ale przede wszystkim lubianym jurorom. Obok Michała Malitowskiego i Rafała Kamińskiego tancerzy ocenia również Edyta Herbuś, która poza wiedzą, przykuwa uwagę barwnymi stylizacjami. Najczęściej decyduje się odsłonić swoje nogi w mini w odważnych kolorach. Kocha róż, czerwień i biel.

Za jej looki w programie odpowiada stylistka Malwina Wędzikowska. Zdradziła nam, czym kierowała się przy wyborze kreacji: „Styl Edyty od lat jest określony i spójny. Współtworząc jej wizerunek do programu, zależało mi przede wszystkim na tym, aby czuła się komfortowo. Mając na uwadze jej urodę i filigranową sylwetkę, zbudowałam styl oparty na minimaliźmie, geometrycznej konstrukcji i mocnych, wyrazistych dodatkach. W naszej garderobie pojawiło się mnóstwo ciekawych nazwisk ze świata designu, zarówno w przypadku biżuterii jak: Maria Black, Charlotte Chesnais, czy chociażby Shaun Leane -  wieloletni współtwórca biżuterii dla Lee Mcqueen'a, jak również ubrań i butów Balmain czy Casadei. Wychodzę z założenia, że to nie metka tworzy styl, a pomysł i konsekwencja w działaniu, dlatego nie ograniczałyśmy się jedynie do znanych, prestiżowych marek, a Edyta miewa na sobie także sukienki z zagranicznych sieciówek”.

Zobaczcie jej ostatnie stylizacje z programu!  

1/6
Copyright @Polsat/WBF
1/6

2/6
Copyright @Polsat/WBF
2/6

3/6
Copyright @Polsat/WBF
3/6

4/6
Copyright @Polsat/WBF
4/6

5/6
Copyright @Polsat/WBF
5/6

6/6
Copyright @Polsat/WBF
6/6

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.